REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Mediator na pomoc

Miasto

Dyrektor WOSiR Marek Wiśniewski zwrócił się do mediatora o pomoc w dalszych negocjacjach z instruktorami pływania, którzy zawiesili lekcje na wyszkowskiej pływalni do czasu uzyskania satysfakcjonującej podwyżki.

REKLAMA

9 stycznia dyrektor Marek Wiśniewski przesłał do mediów następujący komunikat:

"Informuję, że w związku z dużymi oczekiwaniami instruktorów nauki pływania, świadczących usługi na podstawie umów cywilno-prawnych na rzecz ośrodka, a jednocześnie ograniczonymi możliwościami finansowymi WOSiR, w trosce o dobro Klientów pływalni, jak i instruktorów nauki pływania oraz budżetu WOSiR, poprosiłem o pomoc mediatora celem osiągnięcia kompromisu. Wyrażam wolę porozumienia i mam nadzieję, że instruktorzy pływania przystąpią do dalszych rozmów i negocjacji. Jednocześnie informuję, że w związku z zaistniałą sytuacją zwróciłem się do instruktorów o kontynuowanie zarówno lekcji indywidualnych nauki pływania jak i kursów na dotychczasowych warunkach do czasu osiągnięcia kompromisu".

- My jesteśmy gotowi ro rozmów, gotowi od listopada tylko nikt z nami nie chciał rozmawiać. Mało tego, do tej pory żadna informacja od dyrekcji WOSiR do nas nie wpłynęła - ani o mediacjach ani prośba dyrektora WOSiR, byśmy kontynuowali zajęcia do czasu wypracowania kompromisu. Instruktorzy odwołali już wszystkie lekcje indywidualne, a do 15 stycznia zakończymy także zajęcia grupowe. Nadal podtrzymujemy swoje stanowisko, że chcemy się dogadać - mówi Małgorzata Karłowicz. 

Dyrektor Marek Wiśniewski poinformował nas, że stosowne pisma listami poleconymi zostały wysłane indywidualnie do każdego z instruktorów. O wyznaczenie mediatora zwrócił się do jednej z fundacji.

O sprawie szeroko pisaliśmy tutaj

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


WOSiR WyszkówWyszkówpływanieMarek Wiśniewskikryta pływalnia w WyszkowiebasenMałgorzata Karłowicz

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

20
Czwartek
Czerwiec 2019
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
imieniny:
Bogny, Rafaeli, Rafała

REKLAMA

Pracuj.pl pl.jooble.org