REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Studio Tańca SWAG rusza w Wyszkowie. Zapraszamy na Taneczny Dzień Otwarty!

Rozrywka

10 stycznia (czwartek) w hali WOSiR w Wyszkowie odbędzie się Taneczny Dzień Otwarty Studio Tańca SWAG Olgi Nitkowskiej-Brejnak, która rozpoczyna regularne zajęcia taneczne w naszym mieście. Na pierwszy trening zapraszamy wszystkie chętne dzieci już od 3. roku życia oraz młodzież.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Studio Tańca SWAG Olgi Nitkowskiej-Brejnak od 11 już lat skupia dzieci i młodzież na zajęciach tanecznych m.in. w Pułtusku, Makowie Mazowieckim i Nasielsku. Ekipy pochwalić się mogą niezliczoną liczbą zdobytych nagród na turniejach o randze ogólnopolskiej, jak również udziałem w takich programach jak ''Got to dance - Tylko taniec'' telewizji Polsat (finał programu), ''Mam Talent'' w TVN (półfinał programu), ''Jaka to melodia'', "Sylwester z TVP2'' i w wielu innych! Tym razem Studio Tanca SWAG dotarło do Wyszkowa! Zajęcia skierowane są do wszystkich chętnych dzieci od trzeciego roku życia, bez zbędnych castingów i przesłuchań! Tutaj zatańczyć może każdy, a każda stworzona wspólnie grupa, będzie grupą estradową. Wyszkowskich tancerzy czekają więc pokazy, występy, turnieje, a także warsztaty taneczne i wiele atrakcji, co zaobserwować możemy na facebooko'wym fanpage'u Studia Tańca SWAG.

Taneczny Dzień Otwarty odbędzie się już w czwartek, 10 stycznia. Plan dnia otwartego:

- godzina 16.30 - Tańczące Brzdące, dzieci w wieku 3/5 lat,

- godzina 17.00 - uczniowie klas 0/3 szkół podstawowych,

- godzina 18.00 - uczniowie klas 4/6 szkół podstawowych,

- godzina 19.00 - uczniowie klas 7,8, gimnazjum i szkół średnich.

Polecamy zabrać wygodny strój, picie i buty na zmianę!

Zajęcia będą prowadzone w Wyszkowie regularnie, w każdy czwartek, a szczegóły ustalone zostaną podczas dnia otwartego. Treningi prowadzić będzie Olga Nitkowska-Brejnak, założycielka Studia, pedagog, choreograf i instruktor tańca z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Choreografię jej autorstwa zobaczyć można było w wyżej wymienionych programach telewizyjnych, jak również m.in. podczas Plebiscytu Viva Najpiękniejsi w Telewizji Polskiej, a także na największych festiwalach muzycznych na terenie całego kraju. Przez kilka lat Olga pracowała jako choreograf Festiwalu Teatrów Amatorskich Atena, jej autorski spektakl "Przebudzenie'' zobaczyć można było również w łódzkiej Wytwórni. Jest wieloletnim Instruktorem w przedszkolach, choreografem różnego rodzaju projektów w szkołach państwowych i prywatnych. Organizatorka wielu imprez i gali tanecznych o charakterze charytatwnym. Na swoim koncie ma ogromną ilość udanych współpracy, a tańczyła u boku takich gwiazd polskiej i zagranicznej sceny muzycznej jak m.in.: Maryla Rodowicz, Zbigniew Wodecki, Oceana, Doda, Justyna Steczkowska, Vox, Ich Troje, Nowator, Shaun Baker, Dj Antonio, Norbi, Filatov&Karas, Bel Mondo, C-bool, Papa D, Kate Ryan, Małgorzata Ostrowska, Marysia Sadowska, Marika, Kamil Bednarek, Kombi, Rafał Brzozowski i wielu innych. Na swoim koncie posiada ponad 70 nagranych klipów muzyki disco polo, a także niezliczoną ilość wytańczonych współpracy z takimi zespołami jak m.in.: Akcent, Piękni i Młodzi, After Party, Defis, Milano, Mig, Łobuzy. Pod jej ''skrzydłami'' wyrosło wielu wspaniałych, uzdolnionych tancerzy, a także trenerów.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu. Więcej informacji pod numerem telefonu: 607-774-002

 

Art. promocyjny

 

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

16
Niedziela
Czerwiec 2019
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
imieniny:
Aliny, Anety, Benona

REKLAMA

Pracuj.pl pl.jooble.org