Słaby mecz Campera. Porażka po tie-breaku z ostatnią drużyną ligi

Autor: Marcin Pieniążek

Sport | Środa, 21 lis 2018 19:20

Siatkarze Campera nie mają najlepszych humorów po wtorkowym meczu z Radmotem Jedliński. Wyszkowianie przegrali po pięciosetowym pojedynku z SPS Radmot Jedlińsk.

Początek meczu potoczył się zgodnie z planem Dariusza Szulika i jego graczy. Pierwszego seta siatkarze Campera wygrali 25:21, jednak przyjezdni nie zamierzali odpuszczać. W drugiej partii zespół z Jedlińska podjął walkę z miejscowymi i postawił im twarde warunki. Efektem było zwycięstwo SPS Radmotu 25:17. W trzecim secie Camper potwórzył wynik z pierwszej odsłony meczu ii z nadzieją patrzył na kolejną partię. W niej losy spotkania ważyły się do ostatniej piłki, goście walczyli o pozostanie w meczu. Radmot odwrócił losy spotkania, wygrywając na przewagi 26:24. W tie-breaku z graczy Campera nieco uszło powietrze, siatkarze z Jedlińska byli wyraźnie rozpędzeni i to oni przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

- Zagraliśmy bardzo słaby mecz. Rywal też nie zagrał wybitnego spotkania, ale potrafił wykorzystać nasze błędy. Był to - można śmiało powiedzieć - nasz najsłabszy mecz w tym sezonie, ale nie załamujemy się i walczymy dalej - powiedział po spotkaniu Dariusz Szulik.

Kolejna okazja na zdobycie ligowych punktów przed siatkarzami Campera już w najbliższą sobotę. Wyszkowianie udadzą się do Mrozów, gdzie zagrają z miejscowym GOSiRem. Początek spotkania o godz. 19:00.Po meczu z Radmotem Jedlińsk podopieczni Dariusza Szulika zajmują dziewiąte miejsce w tabeli. Prowadzi Wicher Kobyłka.

CAMPER WYSZKÓW - SPS RADMOT JEDLIŃSK 2:3 (25:21, 17:25, 25:21, 24:26, 7:15)