REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Wieczór eksperymentów w Pracowni MADU

Rozrywka

Po raz kolejny w MADU Pracowni zabawy i rozwoju odbył się "Wieczór eksperymentów". Tym razem tematem przewodnim były straszne eksperymenty. Dzieci bawiły się i eksperymentowały w dwóch grupach wiekowych, pierwsza 5-7 lat i druga 8-12 lat.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem. W obu grupach był komplet uczestników, choć jak zaznacza organizatorka miejsc jest niedużo (20), gdyż ideą wieczorów są warsztaty z eksperymentami, gdzie uczestnicy wszystkie wykonują samodzielnie. Tym  razem największą atrakcją były doświadczenia z suchym lodem. Dzieci po zapoznaniu z zasadami bezpieczeństwa zaczęli samodzielne eksperymenty z wykorzystaniem procesu sublimacji. Jednym z nich była bańka wypełniona mgiełką, którą dzieci mogły wziąć na rękę. To nie koniec atrakcji. Dzieci tworzyły breloczki, maski, wykonywały konkursy sprawnościowe oraz zmieniały kolory prawdziwych płomieni uzyskując kolory na co dzień niespotykane, jak zielone, różowe czy niebieskie. Na koniec nie zabrakło ulubionych slimów, które mogły być „czarne jak noc” lub „puszystymi duszkami”. Były to z pewnością ciekawe i intensywne godziny zabawy. 

MADU Pracownia zabawy i rozwoju organizuje tematyczne urodziny oraz regularne zajęcia dla dzieci o tematyce artystycznej i naukowej.

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


Madupracownia zabawy i rozwojuWyszkówdziecieksperymenty

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

17
Czwartek
Styczeń 2019
Styczeń
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123
imieniny:
Antoniego, Henryki, Mariana

REKLAMA

Pracuj.pl