AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Mocny koniec rundy. Bug pewnie wygrywa w ostatnim meczu na własnym boisku

Bug Wyszków kontynuuje dobrą passę. Tym razem "ofiarą" podopiecznych Arkadiusza Mielczarczyka zostali piłkarze Promnika Łaskarzew. Wyszkowianie triumfowali 4:1

Wyszkowianie ostatnio są na fali wznoszącej. Podopieczni Arkadiusza Mielczarczyka pokonali ostatnio AGAPE Białołęka. Teraz do Wyszkowa zawitał Promnik Łaskarzew, plasujący się co prawda niżej w tabeli od Bugu, jednak pierwsza połowa zupełnie tego nie odzwierciedlała. Po 45 minutach był remis 1:1, a gola dla Bugu strzelil Nico Wouters. Wydawało się, że ten mecz będzie ciężką przeprawą dla Bugu. W ostatnim przed swoją publicznością meczu w tej rundzie, piłkarze Bugu chcieli jednak zgrarnąć trzy punkty.

W drugiej części gry wyszkowianie wrzucili wyższy bieg. Golami popisali się Jakub Rejnuś, Marcin Stańczyk i wprowadzony w drugiej połowie na plac gry Przemysław Nasiadka. Dopisując kolejne trzy oczka do swego dorobku ligowego, Bug awansował na szóste miejsce w tabeli. Liderem rozgrywek jest Mazur Radzymin. Mecz z Promnikiem był ostatnim w rundzie jesiennej meczem u siebie. Przed graczami Arkadiusza Mielczarczyka jeszcze jedno spotkanie, a potem upragniona zimowa przerwa. 10 listopada Bug uda się do Karczewa na mecz z rezerwami Mazura. Tam faworytem powinni być piłkarze z Wyszkowa. Mazur II Karczew plasuje się bowiem na przedostatniej pozycji w lidze okręgowej.

Bug Wyszków - Promnik Łaskarzew 4:1 (1:1)

Gole dla Bugu: Wouters, Rejnuś, Stańczyk, Nasiadka