AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Czarna seria przerwana. Camper wygrywa w Garwolinie

Siatkarze Campera Wyszków odnieśli zwycięstwo w trzech setach nad SPS Bell 4CV Garwolin. Wyszkowianie przełamali złą passę i zapisali na swoim koncie pierwsze trzy punkty w tym sezonie.

Cztery mecze czekali siatkarze i kibice Campera Wyszków na pierwsze ligowe zwycięstwo. Gracze z Wyszkowa potrzebowali niewiele ponad godzinę, aby rozprawić się z siatkarzami SPS Bell 4CV Garwolin. Premierową odsłonę gracze prowadzeni przez duet trenerski Szulik/ Wójcik wygrali bardzo pewnie 25:20. W drugim secie Camper jeszcze bardziej podkręcił tempo, efektem czego było zwycięstwo 25:18. Po tak przekonującym zwycięstwie, gospodarze nie byli w stanie się podnieść. Choć trzecia partia okazała się najbardziej wyrównana, o losach meczu decydowała emocjonująca końcówka. Na swoją korzyść rozstrzygnął ją Camper. Wyszkowianie tym samym przełamali złą passę meczów bez zwycięstwa. Wywalczone trzy punkty na boisku w Garwolinie pozwolił przesunąć się Camperowi na ósme miejsce w tabeli III ligi. Liderem jest Wicher Kobyłka. W następnej kolejce podpieczni Dariusza Szulika i Sebastiana Wójcika podejmą Zawkrze Mława.

SPS 4CV Garwolin - KS Camper Wyszków 0:3 (20:25, 18:25, 23:25)