REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Polisa ubezpieczeniowa dla floty samochodów służbowych

Kącik Prasowy

Każda firma, w której na co dzień wykorzystuje się pojazdy do celów służbowych, powinna posiadać dla nich ważne ubezpieczenie. Dla przedsiębiorstw dysponujących sporą ilością aut, najkorzystniejszą opcją jest pakiet ubezpieczeń dla floty samochodów firmowych. Ubezpieczanie każdego z osobna byłoby nie tylko czasochłonne, ale tez sporo droższe.

REKLAMA

Kto powinien skorzystać z ubezpieczenia dla flot samochodowych?

Jak sama nazwa wskazuje, polisa dla flot samochodów firmowych dedykowana jest firmom, bez względu na ich wielkość czy rodzaj działalności. W większościprzedsiębiorstw potrzebny jest stały dostęp do samochodów, którymi będzie można przewozić osoby czy transportować mienie. Bez względu na to, czy skala działalności jest niewielka i firma posiada jedynie kilka aut, czy jest wręcz odwrotnie i przedsiębiorstwo dysponuje kilkudziesięcioma samochodami – ochrona dla flot to dla każdej z nichobecnie najkorzystniejsza na rynku ubezpieczeniowym opcja.

Z takiej oferty mogą korzystać firmy transportowe świadczące usługi w zakresie przewozu towarów, firmy przewozowe zajmujące się transportem publicznym czy przewozem osób, jak również firmy kurierskie, których działalność opiera się na dostarczaniu paczek i przesyłek. To dobre rozwiązanie również dla firm usługowych, korporacji i wszystkich innych biznesów wymagających mobilności.

Przykładowy pakiet polis dla floty taksówek znajdziesz pod adresem: https://www.taxiinsurer.co.uk/taxi-fleet-insurance/

Kwota ubezpieczenia flot samochodowych – od czego zależy?

Stawka ubezpieczeniowa w przypadku ochrony dla więcej niż jednego pojazdu jest różna i zależy od wielu czynników. Wśród nich znajduje się m.in. rodzaj pojazdów, ich ilość i przeznaczenie. Niebagatelne znaczenie mają również osoby kierowców na co dzień użytkujących wskazane samochody, prezentowany przez nich styl jazdy i ich przeszłość drogowa. Ubezpieczyciel do wyliczenia składki może potrzebować również informacji o miejscu przechowywania pojazdów i historii szkód w danej flocie – jeśli takowych nie było, można liczyć na zniżki.

Ubezpieczenie dla flot samochodowych ma bardzo wiele zalet. Jedną z największych jest brak konieczności ubezpieczania każdego pojazdu z osobna, co przekłada się na korzystniejsze warunki ubezpieczenia. Dostosowanie ochrony wymaga jednak indywidualnego podejścia i może potrwać kilka dni, ale dzięki temu zyskujemy pewność, że będzie ona w pełni dostosowana do naszych potrzeb i oczekiwań.

 

Art. promocyjny

 

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

23
Wtorek
Kwiecień 2019
Kwiecień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12345
imieniny:
Ilony, Jerzego, Wojciecha

REKLAMA

Pracuj.pl