AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Szybki gol daje zwycięstwo Bugowi

Bramka Jakuba Rejnusia w drugiej minucie dała zwycięstwo Bugowi Wyszków z AGAPE Białołęka. Wyszkowianie zajmują ósme miejsce w tabeli.

W sobotni wieczór Bug Wyszków podejmował stołeczny zespół Agape Białołęka. Wyszkowianie chcieli zapisać na swoim koncie trzy punkty i utrzymać kontakt z górną częścią tabeli. Warszawianie byli nieco niżej w tabeli od podopiecznych Arkadiusza Mielczarczyka. Ale nie zamierzali składać rękawic. Wynik spotkania już w drugiej minucie otworzył Jakub Rejnuś. Szybko strzelony gol ustawił przebieg spotkania. Gospodarze po zdobytej bramce nieco się cofnęli, a inicjatywę przejęli gracze z Warszawy. Miejscowi próbowali grać z kontry, mieli nadarzające się okazje do podwyższenia rezultatu, ale brakowało wykończenia. Przed znakomitą sytuacją stanął Marcin Stańczyk. Jednak źle uderzył i futbolówka powędrowała nad poprzeczką bramki Agape. Przyjezdnym również brakowało skuteczności. Do końca pierwszej części meczu rezultat nie uległ zmianie. W drugiej połowie również kibice nie ujrzeli goli. Bug dowiózł cenne zwycięstwo w starciu ze stołecznym zespołem. Wyszkowianie plasują się na ósmym miejscu w ligowej tabeli z dorobkiem dwudziestu punktów.
Teraz przed Arkadiuszem Mielczarczykiem i jego podopiecznymi ostatni w tej rundzie mecz na własnym stadionie. Rywalem będzie Promnik Łaszkarzew. Spotkanie zaplanowano na 3 listopada. Pierwszy gwizdek zabrzmi o godz. 18:00.

Bug Wyszków - AGAPE Białołęka Warszawa 1:0 (1:0)

Bramka dla Bugu: Jakub Rejnuś 2'