REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

OST-MED zaprasza do nowo otwartych poradni: rehabilitacji i psychologicznej

Miasto

W lipcu tego roku, pochodząca z Ostrowi Mazowieckiej firma OST-MED. sp. z o.o., uruchomiła w Wyszkowie dwie przychodnie, świadczące wysokiej jakości innowacyjne usługi medyczne.

Galeria zdjęć


REKLAMA

* * *

Jedną z nich jest Poradnia Psychologiczna dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Specjaliści przyjmujący w Poradni:

Lek. Jakub Garbacki - specjalista psychiatra. Przyjmuje dzieci, młodzież i dorosłych. Ukończył Uniwersytet Medyczny (Wojskowa Akademia Medyczna) w Łodzi. Doświadczenie zawodowe to m.in. współpraca z klinikami uniwersyteckimi Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Kliniką Psychiatrii i Stresu Bojowego Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie.Posiada doświadczenie zarówno w praktyce szpitalnej jak i ambulatoryjnej. Współpracował z Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii przyjmując dzieci i młodzież ambulatoryjnie w poradni zdrowia psychicznego przy ul. Dzielnej w Warszawie.

mgr Przemysław Gryczka - psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo Behawioralnej. Prowadzi diagnostykę, konsultacje oraz psychoterapię indywidualną dzieci (od lat 10), młodzieży  dorosłych.

mgr Magdalena Kopańska-Tobiasz - psycholog o specjalności: psychologia zdrowia i psychoterapia. Ukończyła podyplomowe studia: coaching w Wyższej Szkole Pedagogicznej im. J. Korczaka w Warszawie. W swojej dotychczasowej pracy zajmowała się wszystkimi grupami wiekowymi (osobami starszymi, dorosłymi, młodzieżą i dziećmi), pomagając im rozwiązywać problemy osobiste, małżeńskie, wychowawcze, psychiczne czy społeczne. Pracowała z osobami uzależnionymi oraz grupami wykluczonymi społecznie, przeprowadzając warsztaty psychologiczne. Pracowała z dziećmi przebywającymi w rodzinach zastępczych. Pracuje indywidualnie i grupowo.

BEZPŁATNIE w Poradni realizowany jest projekt mający na celu poprawę warunków funkcjonowania dla osób z zaburzeniami psychicznymi i ich rodzin. Projekt jest finansowany z Funduszy Europejskich.

* * *

Druga nowo otwarta przychodnia to Centrum Rehabilitacji Ruchowej. Centrum wyposażone jest w wysokiej klasy sprzęt do rehabilitacji min. LOKOMAT PRO – robot do stymulacji chodu dla osób np. z porażeniem mózgowym, stwardnieniem rozsianym lub po udarze mózgu. Dysponujemy również sprzętem do fizykoterapii, kinezyterapii i masażu. Kadra to wykwalifikowani terapeuci z kilkuletnim doświadczeniem. Tu też realizowany jest m.in. projekt finansowany z Funduszy Europejskich, a skierowany do dzieci w wieku 5-18 lat, u których stwierdzono dziecięce porażenie mózgowe. BEZPŁATNIE oferujemy 30 godzin w roku (przez 3 lata) na LOKOMACIE PRO, który pozwala na wyćwiczenie prawidłowych wzorców chodu oraz naukę chodu u pacjentów bez odpowiedniej siły mięśniowej. Obciążenie sterowane jest elektronicznie i dopasowane indywidualnie do pacjenta.

 

Centrum Rehabilitacji Ruchowej 

Poradnia Psychologiczna 

Wyszków, ul. Sowińskiego 58

tel. 795 888 971

e-mail: rehabilitacja@ostmed.pl, poradniap@ostmed.pl

www.ostmed.pl

 

Art. promocyjny

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


Ost-MedWyszkówporadnia rehabilitacjiporadnia psychologiczna

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

16
Niedziela
Czerwiec 2019
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
imieniny:
Aliny, Anety, Benona

REKLAMA

Pracuj.pl pl.jooble.org