AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Świt za mocny. Bug przegrywa w Nowym Dworze Mazowieckim

Rezerwy Świtu Nowy Dwór Mazowiecki okazały się za mocnym rywalem dla piłkarzy Bugu Wyszków. Gospodarze triumfowali 3:1.

W sobotę, 6 października, piłkarze Bugu musieli zmierzyć się z wymagającym rywalem. Podopieczni Arkadiusza Mielczarczyka udali się bowiem do drużyny wicelidera rozgrywek. Początkowo mecz miał wyrównany przebieg. Na pierwszego gola miejscowi kibice musieli czekać do 29. minuty. Jego autorem był Paweł Puchacz. Do końca pierwszej połowy rezultat nie uległ zmianie. Po przerwie do odrabiania strat zabrał się Bug. Wyrównującą bramkę zdobył będący ostatnio w dobrej formie Łukasz Łada. Niestety był to ostatni zryw wyszkowskiej drużyny. Potem dwa gole zdobyte w trzy minuty przez ekipę Świtu II "dobiły" Bug.

Już w sobotę, 13 października, zespół prowadzony przez Arkadiusza Mielczarczyka stanie przed okazją dopisania kolejnych ligowych punktów do swego dorobku. W tym przypadku wygrana wydaje się bardzo prawdopodobna. Do Wyszkowa przyjeżdzają piłkarze rezerw Legionovii Legionowo, plasujący się na 14. miejscu w tabeli Ligi Okręgowej. Bug z dorobkiem czternastu punktów jest dziewiąty.

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki- Bug Wyszków 3:1 (0:1)

Gol dla Bugu: Łukasz Łada