AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Ślubowanie klas pierwszych w CEZiU "Kopernik"

Nauka

3 października najmłodszy rocznik CEZiU „Kopernik” złożył uroczyste ślubowanie . Zgromadzonych na sali gimnastycznej dyrektor szkoły Grażynę Kalinowską, wicedyrektor Dorotę Konopkę i Natalię Szczerbę, wychowawców, nauczycieli, rodziców i uczniów powitali prowadzący uroczystość: Eliza Kalisz i Gerard Piasecki.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Dyrektor Grażyna Kalinowska zapewniła uczniów, że szkoła daje szerokie możliwości rozwoju dzięki bardzo bogatej ofercie edukacyjnej i życzyła uczniom wielu sukcesów w czasie nauki w „Koperniku”. Następnie rozpoczęła się najbardziej doniosła chwila  - uczniowie klas pierwszych zaprezentowali swoje klasy i ślubowali na sztandar szkoły, po czym otrzymali z rąk pani dyrektor berło szkolne. Ten element raz w roku i tylko raz w całym cyklu kształcenia każdego rocznika jest przekazywany do rąk uczniów jako symbol, podkreślający moment rozpoczęcia nauki w CEZiU „Kopernik”.

Przedstawiciel klas pierwszych - Sebastian Marchlik z klasy I TI w imieniu koleżanek i kolegów zapewnił, że trud nauczycieli włożony w wychowanie i edukację pozwoli na otwarcie każdemu uczniowi drogi do dorosłości. Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Aleksandra Ciemerych dodała, że właśnie w „Koperniku” czekają każdego młodszego kolegę nowe doświadczenia  nowe przeżycia, wrażenia i możliwość rozwoju, którą daje m.in. uczestnictwo w różnego rodzaju zajęciach pozalekcyjnych. Dzień ślubowania został odnotowany na kartach kroniki szkolnej, na których podpisali się wychowawcy klas pierwszych i ich przedstawiciele.

CEZiU "Kopernik"

REKLAMA

Admin Admin

Udostępnij:


CEZiU Kopernik WyszkówślubowanieszkołaWyszków

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

10
Poniedziałek
Grudzień 2018
Grudzień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2627282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123456
imieniny:
Danieli, Bohdana, Julii

REKLAMA

Pracuj.pl