REKLAMA
REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Farsa powiększyła swoje grono. Rekordowy nabór do grupy teatralnej

Kultura

Jak co roku aktorzy Teatru Farsa zorganizowali nabór do swojej grupy. Na castingu pojawiło się 40 osób z całego powiatu.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Tegoroczny nabór odbył się 18 września, a 20 września odbyło się spotkanie integracyjne osób, które postanowiły na stałe dołączyć do Farsy. Całość koordynował lider teatru Dawid Powierza, a pomagali mu wierni członkowie Farsy: Basia Rutka, Julia Godlewska, Ola Sieńkowska, Kamila Szarmach, Julia Gronkiewicz, Zuzanna Deluga, Wiktoria Kukwa. Opiekę artystyczną nad młodymi aktorami sprawuje Renata Zmaczyńska-Zadrożna.

Na naborze pojawiło się 40 osób w wieku od 10 do 16 lat, z czego 19 osób zadeklarowało chęć stałego uczestnictwa w zajęciach teatralnych. Najwięcej młodzieży przybyło ze Szkoły Podstawowej nr 1 i Szkoły Podstawowej nr 5. Pojawili się także uczniowie z pozostałych szkół z gminy Wyszków. Miłą niespodzianką było pojawienie się uczniów z Obrytego, Zabrodzia, Udrzyna, a także „Farsiaków Dinozaurów”, czyli byłych członków teatralnej rodziny. Niektórzy z nich przyjechali aż z Wrocławia.

- Działo się wiele! Byliśmy kurczakami przerażonymi zbliżającą się bombą atomową. Odwiedziliśmy carską Rosję, dworzec kolejowy w wielkim mieście, lecieliśmy rakietą z mieszkańcami obcej planety. Przeżycia były nietuzinkowe! Fascynująco było zamawiać kebab przed matematyką z wegetariańskim mięsem i znaleźć się na Malediwach w kraju Azji Południowej - opowiedziała o ćwiczeniach aktorskich Renata Zmaczyńska-Zadrożna. - A to wszystko za sprawą naszej niezawodniej i wyjątkowej wyobraźni! Pozdrawiamy wszystkie artystyczne dusze i zapraszamy do współpracy! - dodaje.

Aktorzy Teatru Farsa spotykają się we wtorki i czwartki w godz. 16.00-18.00 w WOK „Hutnik”.

 

Fot. Teatr Farsa

REKLAMA
Aleksandra Szulc

Udostępnij:


Farsateatr FarsaHutnikWOK Hutnikteatr

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

23
Wtorek
Kwiecień 2019
Kwiecień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12345
imieniny:
Ilony, Jerzego, Wojciecha

REKLAMA

Pracuj.pl