REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Nabór do grupy teatralnej ASA Tomitofa trwa

Kultura

Autorska Szkoła Artystyczna "Tomitofa" Magdaleny Kamińskiej poszukuje zdolnych, odważnych, chętnych do przeżycia ciekawej przygody dzieci do nowej grupy teatralnej.

Galeria zdjęć


REKLAMA

19 września, na pierwszym castingu do nowej grupy teatralnej, zjawiły się uczenice wyszkowskich szkół podstawowych. Mimo początkowej tremy, uczestniczki castingu bardzo dobrze zaprezentowały przed Magdaleną Kamińską i Piotrem Kamińskim przygotowane wiersze i fragmenty prozy. Młodzi adepci aktorstwa z "Tomitofy" podczas spektakli nie tylko odgrywają swoje role, ale często także tańczą i śpiewają, dlatego kandydatki do grupy teatralnej zaprezentowały także swoje umiejętności wokalne, taneczne, a nawet gimnastyczne. 

Dzięki zajęciom teatralnym w ASA "Tomitofa" dzieci i młodzież zgłębiają tajniki literatury i teatru, uczą się zapamiętywania tekstów, opanowują sztukę autoprezentacji, ćwiczą występy sceniczne przed prawdziwą publicznością podczas "Prezentacji artystycznych" organizowanych dwa razy do roku w WOK "Hutnik". To dla nich nie tylko możliwość indywidualnego artystycznego rozwoju, ale także szkoła współpracy w grupie. Zajęcia teatralne w ASA "Tomitofa" prowadzi aktor z wieloletnim doświadczeniem - Piotr Kamiński, a odbywają się one raz w tygodniu. Chętne dzieci nadal mogą zgłaszać się do "Tomitofy", aby zasilić szeregi grupy teatralnej.

 

Więcej o ASA Tomitofa:

Fb - Tomitofa Magdalena Kamińska

www.tomitofa.wordpress.com

tel. 603 582 052

 

REKLAMA
Aleksandra Szulc

Udostępnij:


ASA TomitofaTomitofacastinggrupa teatralnaWyszkówBiblioteka Miejska

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

20
Czwartek
Czerwiec 2019
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
imieniny:
Bogny, Rafaeli, Rafała

REKLAMA

Pracuj.pl pl.jooble.org