REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Maciej Główczyński nie jest już trenerem Campera Wyszków

Sport

Maciej Główczyński nie poprowadzi w przyszłym sezonie siatkarzy Campera Wyszków. Zarząd klubu miesiąc przed startem rozgrywek musi znaleźć nowego trenera.

REKLAMA

Działacze wyszkowskiego klubu podjęli decyzję, o której możemy przeczytać w komunikacie zamieszczonym na stronie internetowej klubu.

- Zarząd klubu podjął decyzję o zakończeniu współpracy z Maciejem Główczyńskim, ostatnio grającym trenerem. Z Camperem święcił wiele triumfów. Największym był złoty medal I ligi zdobyty w sezonie 2013/14. Od 2016 roku był grającym trenerem. Pod jego wodzą zespół awansował do III ligi. Ostatnio bił się do ostatniego gwizdka o awansował do II ligi. Trenował również młodych zawodników Campera. Za poświęcony czas, energię i osiem lat reprezentowawnia klubu serdecznie dziękujemy! Wszyscy zapamiętamy jego atomowe ataki i postawę fair na boisku jak i poza nim. Maciek, jeszcze raz dziękujemy i życzymy powodzenia! Nazwisko nowego trenera zostanie podane wkrótce - brzmi komunikat.

Maciej Główczyński przez ostatnie osiem lat był związany z Camperem Wyszków i Wyszkowem. W klubie mistrza I ligi z sezonu 2013/14 występował na pozycji środkowego. Prócz gry zajmował się szkoleniem juniorów, a wcześniej kadetów wyszkowskiego klubu. Urodzony w Olsztynie zawodnik, jako grający trener, wprowadził zespół z Wyszkowa do III ligi. Teraz na miesiąc przed startem rozgrywek drogi Główczyńskiego i Campera się rozchodzą. Działacze wyszkowskiego klubu muszą jak najszybciej zebrać zespół i znaleźć nowego trenera. Dokładny terminarz rozgrywek III ligi na Mazowszu nie jest jeszcze znany. Jak będzie wyglądał personalnie skład wyszkowskiego zespołu, przekonamy się w najbliższych tygodniach.

Sam trener nie chce oficjalnie komentować decyzji zarządu klubu.

Fot. KS Camper Wyszków

REKLAMA

Marcin Pieniążek

Udostępnij:


siatkówkaCamper WyszkówMaciej Główczyński

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

20
Sobota
Lipiec 2019
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

REKLAMA

Pracuj.pl pl.jooble.org