REKLAMA

Maciej Główczyński nie jest już trenerem Campera Wyszków

Sport

Maciej Główczyński nie poprowadzi w przyszłym sezonie siatkarzy Campera Wyszków. Zarząd klubu miesiąc przed startem rozgrywek musi znaleźć nowego trenera.

REKLAMA

Działacze wyszkowskiego klubu podjęli decyzję, o której możemy przeczytać w komunikacie zamieszczonym na stronie internetowej klubu.

- Zarząd klubu podjął decyzję o zakończeniu współpracy z Maciejem Główczyńskim, ostatnio grającym trenerem. Z Camperem święcił wiele triumfów. Największym był złoty medal I ligi zdobyty w sezonie 2013/14. Od 2016 roku był grającym trenerem. Pod jego wodzą zespół awansował do III ligi. Ostatnio bił się do ostatniego gwizdka o awansował do II ligi. Trenował również młodych zawodników Campera. Za poświęcony czas, energię i osiem lat reprezentowawnia klubu serdecznie dziękujemy! Wszyscy zapamiętamy jego atomowe ataki i postawę fair na boisku jak i poza nim. Maciek, jeszcze raz dziękujemy i życzymy powodzenia! Nazwisko nowego trenera zostanie podane wkrótce - brzmi komunikat.

Maciej Główczyński przez ostatnie osiem lat był związany z Camperem Wyszków i Wyszkowem. W klubie mistrza I ligi z sezonu 2013/14 występował na pozycji środkowego. Prócz gry zajmował się szkoleniem juniorów, a wcześniej kadetów wyszkowskiego klubu. Urodzony w Olsztynie zawodnik, jako grający trener, wprowadził zespół z Wyszkowa do III ligi. Teraz na miesiąc przed startem rozgrywek drogi Główczyńskiego i Campera się rozchodzą. Działacze wyszkowskiego klubu muszą jak najszybciej zebrać zespół i znaleźć nowego trenera. Dokładny terminarz rozgrywek III ligi na Mazowszu nie jest jeszcze znany. Jak będzie wyglądał personalnie skład wyszkowskiego zespołu, przekonamy się w najbliższych tygodniach.

Sam trener nie chce oficjalnie komentować decyzji zarządu klubu.

Fot. KS Camper Wyszków

Marcin Pieniążek

Udostępnij:


siatkówkaCamper WyszkówMaciej Główczyński

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

23
Niedziela
Wrzesień 2018
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
imieniny:
Bogusława, Liwiusza, Tekli

REKLAMA

Pracuj.pl