REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

ASA Tomitofa rozpoczyna nowy sezon artystyczny

Nauka

Autorska Szkoła Artystyczna Magdaleny Kamińskiej "Tomitofa" rozpoczyna nowy sezon artystyczny. Na zebraniu organizacyjnym organizacyjnym września zainteresowani dowiedzieli się szczegółów o formach i organizacji zajęć w nowym roku.

Galeria zdjęć


REKLAMA

ASA TOMITOFA Magdaleny Kamińskiej to miejsce spotkań dzieci i młodzieży, pragnących poznawać świat poprzez twórcze działania artystyczne. Celem i misją szkoły jest zapewnienie najwyższych standardów edukacji artystycznej dla dzieci już od 3 roku życia oraz młodzieży. 

- To miejsce, gdzie dzieci i młodzież mogą spędzić czas w przyjaznej atmosferze, pod okiem artystów scen polskich i zagranicznych. To miejsce spotkań z wykwalifikowanymi instruktorami, którzy wprowadzą Wasze dzieci w tajniki sztuki - mówi Magdalena Kamińska, założycielka szkoły. 

Na zebraniu organizacyjnym 3 września rodzice mieli okazję poznać ją oraz instruktorów tańca, plastyki, śpiewu, zajęć teatralnych, którzy na co dzień pracują z dziećmi. To osoby z gruntownym wykształceniem i przygotowaniem pedagogicznym, aktywni zawodowo tancerze, baletmistrze, aktorzy, plastycy. Dali się do tej pory poznać wyszkowskim dzieciom i rodzicom z najlepszej strony, dlatego kolejny sezon będą współpracować z ASA Tomitofa, która dba o najwyższe standardy pracy i edukacji.  

- Chciałabym podkreślić, że nazywamy się Autorska Szkoła Artystyczna, dlatego, że ja chcę, żeby to była szkoła i założeniem naszym jest, aby dzieci uczyły się tu dziedzin artystycznych, które sobie wybiorą. To nie jest rodzaj klubiku, miejsca, gdzie dzieci przesiedzą jakiś czas, tylko tu kształcą się w wybranych dziedzinach - śpiewie, tańcu, grze na instrumencie - mówiła Magdalena Kamińska.

Zajęcia, szczególnie z młodszymi grupami, mają charakter i formę zabawy, ale zawsze też niosą ze sobą elementy nauki konkretnej formy sztuki. ASA TOMITOFA Magdaleny Kamińskiej przygotowuje dzieci i młodzież do dalszego kształcenia w państwowych szkołach artystycznych, udziału w konkursach oraz talent show. Sama organizuje cykliczne przeglądy artystyczne, po każdym semestrze nauki. Dzieci moga wówczas na prawdziwej scenie zaprezentować najbliższym, czego nauczyły się w Tomitofie. To też lekcja publicznych występów i oswajania tremy, która towarzyszymy zapewne każdemu.

W tym sezonie ASA Tomitofa zaprasza na (aktualny grafik w galerii zdjęć):

Zajęcia grupowe:

Balet: 3 - 11 lat

Mały Broadway: 3 - 6 lat

Broadway Dance: 7 - 18 lat

Zajęcia grupowe i indywidualne:

Teatr: 7 - 18 lat

Plastyka: 7 - 18 lat

Rzeźba: 7 - 18 lat

Śpiew: 5 -18 lat

Zajęcia indywidualne:

Pianino: 6 - 18 lat

Skrzypce: 6 - 18 lat

Gitara: 6 - 18 lat

Zajęcia odbywają się w Bibliotece Miejskiej.

 

Informacje oraz zapisy:

https://tomitofa.wordpress.com/ 

- Magdalena Kamińska, tel. 603 582 052

- FB: Tomitofa - Magdalena Kamińska

 

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


TomitofaASA Tomitofa WyszkówWyszkówzajęcia dla dzieciszkołaMagdalena Kamińska

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

23
Sobota
Luty 2019
Luty
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
123
imieniny:
Damiana, Romana, Romany

REKLAMA

Pracuj.pl