REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

ASA Tomitofa rozpoczyna nowy sezon artystyczny

Nauka

Autorska Szkoła Artystyczna Magdaleny Kamińskiej "Tomitofa" rozpoczyna nowy sezon artystyczny. Na zebraniu organizacyjnym organizacyjnym września zainteresowani dowiedzieli się szczegółów o formach i organizacji zajęć w nowym roku.

Galeria zdjęć


REKLAMA

ASA TOMITOFA Magdaleny Kamińskiej to miejsce spotkań dzieci i młodzieży, pragnących poznawać świat poprzez twórcze działania artystyczne. Celem i misją szkoły jest zapewnienie najwyższych standardów edukacji artystycznej dla dzieci już od 3 roku życia oraz młodzieży. 

- To miejsce, gdzie dzieci i młodzież mogą spędzić czas w przyjaznej atmosferze, pod okiem artystów scen polskich i zagranicznych. To miejsce spotkań z wykwalifikowanymi instruktorami, którzy wprowadzą Wasze dzieci w tajniki sztuki - mówi Magdalena Kamińska, założycielka szkoły. 

Na zebraniu organizacyjnym 3 września rodzice mieli okazję poznać ją oraz instruktorów tańca, plastyki, śpiewu, zajęć teatralnych, którzy na co dzień pracują z dziećmi. To osoby z gruntownym wykształceniem i przygotowaniem pedagogicznym, aktywni zawodowo tancerze, baletmistrze, aktorzy, plastycy. Dali się do tej pory poznać wyszkowskim dzieciom i rodzicom z najlepszej strony, dlatego kolejny sezon będą współpracować z ASA Tomitofa, która dba o najwyższe standardy pracy i edukacji.  

- Chciałabym podkreślić, że nazywamy się Autorska Szkoła Artystyczna, dlatego, że ja chcę, żeby to była szkoła i założeniem naszym jest, aby dzieci uczyły się tu dziedzin artystycznych, które sobie wybiorą. To nie jest rodzaj klubiku, miejsca, gdzie dzieci przesiedzą jakiś czas, tylko tu kształcą się w wybranych dziedzinach - śpiewie, tańcu, grze na instrumencie - mówiła Magdalena Kamińska.

Zajęcia, szczególnie z młodszymi grupami, mają charakter i formę zabawy, ale zawsze też niosą ze sobą elementy nauki konkretnej formy sztuki. ASA TOMITOFA Magdaleny Kamińskiej przygotowuje dzieci i młodzież do dalszego kształcenia w państwowych szkołach artystycznych, udziału w konkursach oraz talent show. Sama organizuje cykliczne przeglądy artystyczne, po każdym semestrze nauki. Dzieci moga wówczas na prawdziwej scenie zaprezentować najbliższym, czego nauczyły się w Tomitofie. To też lekcja publicznych występów i oswajania tremy, która towarzyszymy zapewne każdemu.

W tym sezonie ASA Tomitofa zaprasza na (aktualny grafik w galerii zdjęć):

Zajęcia grupowe:

Balet: 3 - 11 lat

Mały Broadway: 3 - 6 lat

Broadway Dance: 7 - 18 lat

Zajęcia grupowe i indywidualne:

Teatr: 7 - 18 lat

Plastyka: 7 - 18 lat

Rzeźba: 7 - 18 lat

Śpiew: 5 -18 lat

Zajęcia indywidualne:

Pianino: 6 - 18 lat

Skrzypce: 6 - 18 lat

Gitara: 6 - 18 lat

Zajęcia odbywają się w Bibliotece Miejskiej.

 

Informacje oraz zapisy:

https://tomitofa.wordpress.com/ 

- Magdalena Kamińska, tel. 603 582 052

- FB: Tomitofa - Magdalena Kamińska

 

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


TomitofaASA Tomitofa WyszkówWyszkówzajęcia dla dzieciszkołaMagdalena Kamińska

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

20
Sobota
Lipiec 2019
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

REKLAMA

Pracuj.pl pl.jooble.org