REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Nowy rok w Pracowni Madu pełen atrakcji

Nauka

10 września po wakacyjnej przerwie zajęcia dla maluchów i starszych dzieci wznowi Pracownia Zabawy i Rozwoju MADU. W nowym roku w swojej ofercie ma uwielbiane przez dzieci warsztaty doświadczalne "Główka pracuje", Klubik Maluszka oraz zajęcia multisensoryczne dla niemowląt. Będzie też nowość - warsztaty artystyczne "Twórczy zakątek". Pracownia to także miejsce organizacji niezapomnianych i niepowtarzalnych imprez urodzinowych dla dzieci.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Podczas dni otwartych w miniony weekend rodzice i dzieci mogli zapoznać się z Pracownią, która po wakacjach stała się jeszcze bardziej przyjazna i atrakcyjna dla dzieci, jej animatorami oraz oferowanymi formami zajęć. "Madu" ma w swojej ofercie propozycje dla dzieci już od 6. miesiąca życia. 

- Dla maluszków 6-12 miesięcy oraz 1-2 lata proponujemy zajęcia Smyko-Multisensoryka®. Są to zajęcia wraz z opiekunami wspierające całościowy rozwój w oparciu o teorię integracji sensorycznej - wyjaśnia prowadząca Magda Mielczarczyk.

Smyko-Multisensoryka ® opiera się na metodzie integracji sensorycznej a na zajęciach zwraca się uwagę nie tylko na stymulowanie, prowadzący pilnują również, aby maluszki nie doświadczyły "przestymulowania". Berbecie poznają świat wszystkimi zmysłami. Grupy liczą maksymalnie 10 osób i stawiają wyzwania dostosowane do potrzeb rozwojowych maluszków. Zajęcia prowadzi Magda Mielczarczyk - pedagog i psycholog z ponad 10-letnim doświadczeniem w pracy z maluszkami. Terapeuta wczesnego wspomagania rozwoju i wychowawca w przedszkolu integracyjnym. 

Dzieci w wieku 2+-3,5 lata mogą uczęszczać do Klubiku Maluszka. Zajęcia przygotowują do startu przedszkolnego w bezpiecznej atmosferze.

- Podczas zajęć muzykujemy, tworzymy, ćwiczymy motorykę dużą i małą a to wszystko w gronie rówieśników - mówi Magda Mielczarczyk.

Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych pedagogów. Odbywają się także z aktywnym udziałem rodziców.

"GŁÓWKA PRACUJE" to zajęcia pełne eksperymentów. Każde spotkanie przybliża dzieciom funkcjonowanie światam zjawiska fizyczne, chemiczne zachodzące w naszym otoczeniu. Dzieci poszukuja na warsztatach odpowiedzi na pytania z różnych dziedzin nauki poprzez mieszanie mikstur, konstruowanie zabawek fizycznych, obserwacje i wiele innych metod. To nauka przez doświadczanie.

Nowością w tym roku szkolnym będą zajęcia pt. "Twórczy zakątek". Są to warsztaty artystyczne dla dzieci w wieku od 8 lat, które stwarzają możliwość rozwoju twórczości i kreatywności dzieci a przede wszystkim dają radość tworzenia i wzmacniają wiarę we własne możliwości.

- Na zajęciach wykorzystamy bogatą różnorodność form plastycznych, artystycznych i rękodzielniczych, np.: decoupage, papierową wiklinę, elementy haftu i krawiectwa, lepienie z masy solnej i porcelanowej, malarstwo, origami, zdobnictwo różnymi materiałami, wykorzystanie materiałów recyklingowych - mówi Magda Mielczarczyk.

Podczas dni otwartych rodzice poznali także propozycję animacji urodzinowych oferowanych przez Pracownię. 

 

 

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Pracownia Zabawy i Rozwoju Madu w WyszkowieWyszkówdziecizajęciaMadu

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

20
Sobota
Lipiec 2019
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

REKLAMA

Pracuj.pl pl.jooble.org