REKLAMA

Bezpieczeństwo na terenie powiatu wyszkowskiego

Autor: Admin Admin

Powiat | Środa, 06 lis 2013 08:20

Rozpoczęła się kolejna tura debat społecznych prowadzonych na terenie garnizonu mazowieckiego. Mieszkańcy powiatu wyszkowskiego po raz drugi będą mogli wziąć udział w otwartej debacie społecznej pt. „Bezpieczeństwo to nasza wspólna sprawa". Wyszkowska debata odbędzie się 18 listopada o 17.00  w sali sportowo-widowiskowej CKU/ZS3 w Wyszkowie przy ulicy Matejki 9.

Powiat

REKLAMA

Spotkanie będzie dotyczyło: zagrożenia przestępczością z uwzględnieniem 7 kategorii przestępstw (kradzież, kradzież z włamaniem, uszkodzenie rzeczy, uszczerbek na zdrowiu, rozboje, bójka lub pobicie, kradzież samochodu), zapobiegania przemocy w rodzinie, poczucia bezpieczeństwa w miejscu zamieszkania i miejscach publicznych oraz bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Podczas spotkania każdy chętny będzie mógł zgłosić bieżące problemy, spostrzeżenia i oczekiwania w zakresie bezpieczeństwa. Na spotkaniu zostanie także poruszona kwestia rezultatów debaty z ubiegłego roku. W debacie udział wezmą: Wojewoda Mazowiecki, Mazowiecki Komendant Wojewódzki Policji, Komendant Powiatowy Policji w Wyszkowie, Starosta Powiatu Wyszkowskiego, Burmistrz miasta i gminy Wyszków oraz przedstawiciele instytucji pomocowych, a także organizacji pozarządowych.

 

Źródło: KPP Wyszków.

REKLAMA

Tagi.


Komentarze (0).

REKLAMA

Brak komentarzy

Zostaw komentarz.

REKLAMA

Polecane firmy.

REKLAMA

Najnowsze komentarze.

REKLAMA

Nadchodzące wydarzenia.

REKLAMA

Okazje.

REKLAMA