REKLAMA

REKLAMA

Bezpieczniej na przejściu dla pieszych

Autor: Elwira Czechowska

Miasto | Wtorek, 09 lip 2024 20:00

Nakładem około 135 tys. zł gmina poprawiła oznakowanie ruchliwego przejścia dla pieszych przy al. Piłsudskiego w Wyszkowie.

Miasto

REKLAMA

Od kilku dni funkcjonuje nowe oznakowanie przejścia dla pieszych przy obwodnicy śródmiejskiej Wyszkowa, w miejscu bardzo uczęszczanym ze względu na dojście m.in. do supermarketu Kaufland. W ramach poprawy widoczności przejścia a tym samym bezpieczeństwa pieszych gmina Wyszków zainstalowała w tym miejscu wysięgnik z oznakowaniem pulsacyjynym. Dodatkowo doświetlone zostały pionowe znaki "przejście dla pieszych" i odnowione oznakowanie poziome. Prace kosztowały 122 tys. 740 zł, a dodatkowym kosztem był projekt techniczny za około 15 tys. zł.  

REKLAMA


Komentarze (3).

REKLAMA

Texas

Doświetlenie i właściwie oznakowanie przejść dla pieszych przede wszystkim to jedno z zadań dotyczących bezpieczeństwa. W tym przypadku nie ma ceny nasze życie i zdrowie. Popieram takie działanie.

Flapek

100k xd mają rozmach

mieszkaniec

Są też nowe znaki przynajmniej od strony Pułtuskiej. Wydaje mi się, że ograniczenie do 30 i zakaz wyprzedzania. Są skutecznie zasłonięte przez gałęzie drzewa. Tak po wyszkowsku.

Zostaw komentarz.

REKLAMA

Polecane firmy.

Usługi specjalistyczne
Pracownia Geodezyjna GRAF

3 Maja 5a/2 07-200 Wyszków

[email protected]

501 593 357

www.pggraf.pl

Handel
Bio Shop

ul. Chopina 9/5U 07-200 Wyszków

[email protected]

796 990 202

www.bioshop.com.pl

REKLAMA

Najnowsze komentarze.

Nadchodzące wydarzenia.

REKLAMA

Okazje.

REKLAMA