REKLAMA

REKLAMA

Dyrektorzy przedszkoli wybrani

Autor: Elwira Czechowska

Nauka | Wtorek, 09 lip 2024 00:36

Burmistrz powołał na pięcioletnie kadencje dyrektorów trzech gminnych przedszkoli. Kandydatki rekomendowała mu komisja konkursowa pod przewodnictwem zastępcy Alicji Staszkiewicz.

Nauka

REKLAMA

W gminie Wyszków rozstrzygnięto konkursy na dyrektorów trzech przedszkoli publicznych. Komisje konkursowe spotkały się z kandydatami na dyrektorów Przedszkola nr 1, nr 4 i nr 9. We wszystkich przypadkach wpłynęło po jednej ofercie: od dotychczasowych dyrektorów Grażyny Wójcik i Amelii Depty, natomiast w Przedszkolu nr 1 - od nauczycielki tej placówki, Marty Jabłonowskiej. Dotychczasowa dyrektor Katarzyna Sadkowska nie wystartowała w konkursie. Wszystkie kandydatki uzyskały pozytywne rekomendacje komisji konkursowych, złożonych z przedstawicieli m.in. burmistrza, kuratora oświaty, związków zawodowych, rad pedagogicznych. Burmistrz powołał Grażynę Wójcik, Amelię Deptę i Martę Jabłonowską na pięcioletnie kadencje. 

W toku są konkursy na dyrektorów sześciu szkół podstawowych: Szkoły Podstawowej nr 3, Szkoły Podstawowej nr 5, szkół w Rybnie, Leszczydole-Nowinach, Leszczydole Starym i Lucynowie. Swoje oferty złożyli dotychczasowi dyrektorzy: Paweł Deluga, Zbigniew Szczerba, Ewelina Salwin i Krzysztof Ochmański. W konkursie w Leszczydole Starym nie startuje dotychczasowa dyrektor Agnieszka Lachowska-Marzoch, a o jej miejsce ubiega się jedna z nauczycielek tej placówki. Natomiast w Lucynowie na udział w konkursie zdecydowała się dotychczasowa wicedyrektor, gdyż dyrektor Urszula Gałecka odchodzi na emeryturę. Pierwsze przesłuchania kandydatów odbędą się w tym tygodniu. 

REKLAMA


Komentarze (2).

REKLAMA

OLO

GRUBEN BABEN.

~()

Pogonić tą rodzinną sitwe, niektórzy tak się zasiedzieli, że wydaje im się że to ich prywatna szkoła, ze szkodą dla szkoły i uczniów.

Zostaw komentarz.

REKLAMA

Polecane firmy.

Motoryzacja
URCAR s.c. Import pojazdów z USA i KANADY

ul. Białostocka 91A 07-200 Wyszków

[email protected]

519-777-948, 519 777 943

www.urcar.otomoto.pl

Opieka i wychowanie
Edukacyjna Bawialnia Montessori

ul. Sowińskiego 58 - Galeria RONDO, II piętro 07-200 Wyszków

[email protected]

537-798-318, 608-012-077

www.roisa.pl

Dziecko

REKLAMA

Najnowsze komentarze.

Nadchodzące wydarzenia.

REKLAMA

Okazje.

REKLAMA