REKLAMA

REKLAMA

Oznakowanie nie było prawidłowe

Autor: Elwira Czechowska

Miasto | Piątek, 21 cze 2024 13:00

Nasz Czytelnik zwrócił uwagę na niewłaściwe oznakowanie objazdu drogi wojewódzkiej w związku z remontem mostku w Pniewie. Po naszej interwencji oznakowanie zostało poprawione.

Miasto

REKLAMA

- Zwróciłem uwagę na objazd związany z remontrm mostku w Pniewie. (...) oznaczenie objazdu jest wprowadzające w błąd: pierwszy znak informuje objeździe dla pojazdów powyżej 8 t DMC a kolejny o pojeździe do 8 t DMC (czyli każdy samochód osobowy i busy). Takie oznakowanie jest nie tylko w Wyszkowie, ale także w Serocku i Pułtusku - napisał do naszej redakcji pan Damian. 

Sprawę zgłosiliśmy wydziałowi gospodarki komunalnej Urzędu Miejskiego a ten przekazał zgodnie z właściwością Mazowieckiemu Zarządowi Dróg Wojewódzkich, który jest zarządcą drogi krajowej nr 618.  

- MZDW Rejon Drogowy Wołomin - Nowy Dwór Mazowiecki w odpowiedzi na email z 29-05-2024r, informuje, iż rzeczywiście zatwierdzona czasowa organizacja ruchu posiada sprzeczne informacje - otrzymaliśmy dziś odpowiedź od Tomasza Urbanka z MZDW. Jak nas dalej informuje: - Bezpośrednio po wprowadzeniu dokonano kontroli przez pracowników Rejonu, wszelkie uwagi przekazane były wykonawcy przebudowy DW 618 w m. Pniewo. Naniesiono zmiany w projekcie czasowej organizacji ruchu. Aktualnie trwają już prace w terenie nad zmianą treści tablic F-9 (objazd dla pojazdów o DMC pow. 8t”).

Fot. Czytelnik

REKLAMA


Komentarze (1).

REKLAMA

Kierowca >8t

Kiedy się nauczą używać ogólnych piktogramów. Dużo kierowców jeździ z Litwy, Rumuni, czy Turcji i nie zrozumieją "pow. 8t" a można ">8t "

Zostaw komentarz.

REKLAMA

Polecane firmy.

Usługi specjalistyczne
Pracownia Geodezyjna GRAF

3 Maja 5a/2 07-200 Wyszków

[email protected]

501 593 357

www.pggraf.pl

Usługi branżowe
"LEK-MET" Andrzej Wrzesiński - Skup Złomu Stalowego i Metali Kolorowych

Leśna 40 (obok Cynkometu) 07-202 Wyszków

[email protected]

29-742-30-14, 797-633-676

www.lekmet.pl

Najnowsze komentarze.

Nadchodzące wydarzenia.

REKLAMA

Okazje.

REKLAMA