REKLAMA

REKLAMA

Z PlusLigi do Wyszkowa

Autor: Marcin Pieniążek

Sport | Czwartek, 20 cze 2024 11:34

Jakub Lewandowski został nowym środkowym Campera Wyszków. Ostatnio nowy gracz wyszkowskiej drużyny występował w PlusLidze, a konkretnie w barwach Asseco Resovii.

Sport

REKLAMA

Jakub Lewandowski jest trzecim graczem ogłoszonym na środku siatki. Ale wydaje się do tej pory najmocniejszym nazwiskiem ogłoszonym przez Campera. Urodzony w 1996 roku nowy nabytek wyszkowskiego zespołu, mierzy 203 centymetry. Ostatnio reprezentował barwy Asseco Resovii Rzeszów, do której przybył w trakcie sezonu z pierwszoligowego Mickiewicza Kluczbork. Wcześniej na parkietach najwyższej klasy rozgrywkowej występował także w barwach GKS-u Katowice. Nowy gracz Campera reprezentował także barwy Olimpii Sulęcin, TSV Sanok, Kęczanina Kęty, Aluron Virtu Warty Zawiercie. Największym sukcesem Jakuba Lewandowskiego jest z pewnością triumf w Pucharze CEV z Asseco Resovią Rzeszów w ubiegłym sezonie.

Oprócz Lewandowskiego na środku siatki Mateusz Mielnik będzie miał do dyspozycji dobrze znanego w Wyszkowie Maksymiliana Werpachowskiego. Do Campera wrócił on z MOS Wola Warszawa. A także Jakuba Stalmacha, który również w poprzednim sezonie był w składzie wyszkowskiej ekipy. Rozstara się także sztab szkoleniowy Campera. Do trenera Mielnika dołączy statystyk, a został nim Adrian Wosik, który w przeszłości pracował w AZS Częstochowa czy Victorii Lubliniec.

Fot. PressFocus

REKLAMA

Tagi.


Komentarze (0).

REKLAMA

Brak komentarzy

Zostaw komentarz.

REKLAMA

Polecane firmy.

Moda i uroda
LÚA Butik odzieżowy dla kobiet

ul. 11 Listopada 29 07-200 Wyszków

[email protected]

530-954-500

Zdrowie
PODOLOG Małgorzata Krynicka-Gad

ul. Centralna 44 (nad apteką) Wyszków

[email protected]

794-077-667

www.podologwyszkow.pl

Najnowsze komentarze.

Nadchodzące wydarzenia.

REKLAMA

Okazje.

REKLAMA