REKLAMA

REKLAMA

"Dzisiaj Bug Wyszków to silne filary"

Autor: Monika Grzelecka

Sport | Środa, 19 cze 2024 21:09

19 czerwca na stadionie WOSIR przy ul. Kościuszki odbyło się pełne sportowych emocji podsumowanie sezonu drużyn młodzieżowych Bugu Wyszków.

REKLAMA

Na murawie stadionu stawiło się ponad trzystu młodych zawodników z roczników 2007-2018, trenerzy, klubowi działacze, goście oraz licznie przybyli rodzice piłkarzy. Zgromadzonych powitał Marek Zalewski, prezes MZKS Bug Wyszków, który podsumował mijający sezon:

- Pamiętam jak 5 lat temu miałem okazję wystąpić przed wami na zakończeniu sezonu i obawiałem się bardzo, co mam wam przekazać. Sytuacja Klubu była bardzo zła. Chciałem, żeby ta aura i zła otoczka wobec Klubu nie przeszła na was. Dzisiaj z pełną satysfakcją muszę powiedzieć, że nasza sytuacja jest zupełnie odmienna. Dzisiaj jesteśmy dwa razy więksi a kilka razy silniejsi. Dzisiaj Bug Wyszków to silne filary. To nie kolos na glinianych nogach, to wy, drodzy rodzice, bardzo silny filar, którzy w trudach codziennego treningu waszych pociech wspieracie ich, partycypujecie w kosztach, pomagając w utrzymaniu procesu szkolenia dobrego piłkarza. To wy ocieracie łzy po przegranych meczach i to wy świętujecie radości razem ze swoimi dziećmi. Z tego miejsca bardzo wam dziękuję i będę dozgonnie wdzięczny. Następny filar to trenerzy, mogę powiedzieć śmiało - moi przyjaciele, którzy na każdą moją prośbę reagowali kreatywnymi pomysłami. To moi przyjaciele, którzy szukali niekonwencjonalnych rozwiązań, którzy w trudnych chwilach nie poddawali się, byli zawsze ze mną. Bardzo wam dziękuję. Ale największy i najwspanialszy filar naszej akademii to jesteście wy, młodzi piłkarze, młodzi adepci piłki nożnej. To wy w codziennym staraniu, treningu, udowadniacie nam, jak ta dyscyplina jest dla was ważna. Dzięki temu co nauczycie się w Bugu Wyszków, nie będziecie tylko dobrymi piłkarzami a wierzę w to, że niebawem zasilicie szeregi reprezentacji Polski. Nie będziecie tylko dobrymi obywatelami ale będziecie wspaniałymi ludźmi, którzy potrafią współdziałać w zespole, którzy potrafią dzieliś się swoim szczęściem, którzy potrafią przeżywać emocje. To wasze święto. Na szczęście to krótka przerwa letnia. Życzę wam wszystkiego dobrego i ja, zarząd trenerzy jesteśmy tutaj dla was.

- Życzę na przyszłość fantastycznych bramek - dodał  Adam Szymański, dyrektor WOSiR. - Dziękuję za dotychczasową współpracę. I taka dobra wiadomość przed wakacjami: wczoraj rozpoczęliśmy remont mniejszego boiska, także po wakacjach czeka na was piękne nowe boisko. We wrześniu zapraszamy. Mam nadzieję, że będzie służyło wszystkim. 

Podczas spotkania wręczono statuetki zawodnikom, którzy uzyskali 100 proc. frekwencję. Piłkarzami, którzy otrzymali wyróżnienie byli: z rocznika 2011 - Piotr Pieruchowski, którego trenerem jest Przemysław Wojtkowski; z rocznika 2013 -  Jan Dawidzki, którego trenerem jest Arkadiusz Gawroński; z rocznika 2015  - Oliwier Budrewicz, którego trenerami są Karolina Kaszuba i Marcin Malinowski. 

Wszystkim adeptom wręczono upominki oraz złożono gratulacje. Na zakończenie na młodych piłkarzy czekały animacje, szaleństwa na dmuchańcach oraz "zabawny bus". Natomiast rodzice młodych adeptów rozegrali towarzyskie rozgrywki piłkarskie.

REKLAMA

Tagi.


Komentarze (1).

REKLAMA

Jan

Czy prawda jest, że koszt zarządu rocznie to 150000zl.

Zostaw komentarz.

REKLAMA

Polecane firmy.

Dziecko
Żłobek Jadwinia

ul. Jana Kochanowskiego 70C 07-201 Lucynów Duży

[email protected]

506 873 194

www.jadwinia.edu.pl

Handel
Bio Shop

ul. Chopina 9/5U 07-200 Wyszków

[email protected]

796 990 202

www.bioshop.com.pl

Najnowsze komentarze.

Nadchodzące wydarzenia.

REKLAMA

Okazje.

REKLAMA