REKLAMA

REKLAMA

Wielu chętnych do gry w Volley Wyszków

Autor: Marcin Pieniążek

Sport | Środa, 19 cze 2024 13:07

Ponad 30 graczy uczestniczyło w treningu naborowym do zespołu seniorów Volley Wyszków. Jednak nie wszyscy dostaną szansę, kadra zespołu docelowo ma liczyć szesnastu siatkarzy.

Sport

REKLAMA

Volley Wyszków ogłosił nabór do swojej sekcji seniorskiej, która wystartować ma w II lidze mazowieckiej. Odzew był duży, na testach zjawiło się ponad 30 graczy. 

- Jestem bardzo zbudowany frekwencją. Przeprowadziłem wartościową jednostkę treningową, która pozwoliła ocenić potencjał chłopaków - powiedział po zajęciach Maciej Główczyński, trener Volley Wyszków.

Nie wszyscy dostaną szansę, bowiem kadra zespołu, który zadebiutuje na seniorskich parkietach w mazowieckiej II lidze ma liczyć 16 graczy. Volley ma abitne plany na pierwszy sezon, będzie to znakomita okazja, aby uczcić pięciolecie klubu. 

- Chęć reprezentowania naszego klubu wyraziło wielu zawodników, których znamy. Pojawili się też nowi gracze z województwa mazowieckiego. Cieszymy się, że będziemy mieli z kogo wybierać - dodał Michał Urbaniak, prezes UKS Volley.

W najbliższych tygodniach powinniśmy poznać personalia beniaminka II ligi mazowieckiej. Rozgrywki powinny wystartować jesienią, a zakończyć się wiosną 2025 roku.

 

REKLAMA

Tagi.


Komentarze (0).

REKLAMA

Brak komentarzy

Zostaw komentarz.

REKLAMA

Polecane firmy.

Moda i uroda
LÚA Butik odzieżowy dla kobiet

ul. 11 Listopada 29 07-200 Wyszków

[email protected]

530-954-500

Usługi
Ośrodek Szkolenia Kierowców PUCHTA

ul. gen. J. Sowińskiego 79A (II piętro) Wyszków

[email protected]

602 513 473, 505 142 852

www.puchta.wyszkow.com.pl

Najnowsze komentarze.

Nadchodzące wydarzenia.

REKLAMA

Okazje.

REKLAMA