REKLAMA

REKLAMA

Młody Bug Wyszków z awansem!

Autor: Elwira Czechowska

Sport | Środa, 19 cze 2024 21:15

Po dobrym meczu rocznik 2010 Bugu Wyszków wywalczył awans do 1. Ligi Okręgowej (grupa warszawska). Hat tricka "zaliczył" Mateusz Wrzosek.

REKLAMA

W minioną niedzielę, 16 czerwca, na wyszkowskim stadionie została rozegrana ostatnia kolejka rozgrywek Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej rocznika 2010. Lider grupy, Bug Wyszków 2010, podejmował Wisłę Jabłonna. Zwycięstwo w tym meczu zapewniało bezpośredni awans do 1. Ligi Okręgowej, gr. Warszawa. Pewnie wywalczyła go drużyna gospodarzy. Przy głośnym i gorącym dopingu kibiców, wyszkowianie pokonali rywala 4:1, a strzelcem aż trzech bramek był Mateusz Wrzosek. Na 2:1 gola zdobył Sebastian Milczarczyk. Rocznikiem opiekują się Krzysztof Maciak oraz Piotr Połodziuk, a także Mariusz Szajczyk.

- Chciałbym pogratulować chłopakom zwycięstwa w tym niesamowitym pod każdym względem spotkaniu - mówi trener Krzysztof Maciak.

Drużyna znała rangę tego meczu - tylko zwycięstwo premiowało do awansu do wyższej ligi.

- Czuliśmy wsparcie z trybun, ale trzeba zaznaczyć, że ci chłopcy mają 14 lat i dopiero uczą się, jak radzić sobie z emocjami w takim meczu przy tak licznej publiczności. W dodatku początek nie był najlepszy w naszym wykonaniu. Musieliśmy odrabiać stratę jednej bramki i widać było, że ciężko nam opanować emocje. Zawodnicy pokazali jednak klasę, ponieważ odrobiliśmy stratę, a w przerwie po kilku korektach w organizacji gry zaczęliśmy lepiej funkcjonować jako drużyna - mówi trener. 

Druga połowa była dużo lepsza i to zwycięstwo mogło być bardziej okazałe.

- Gratuluję wszystkim chłopakom biorącym udział w tym meczu, ale chciałbym także wspomnieć o tych, którzy trenują z nami na co dzień, a nie otrzymali powołania. W zespole jest zdrowa rywalizacja i chłopaki są świadomi, że to tylko im pomaga w rozwoju. Serdeczne podziękowania dla rodziców oraz wszystkich zgromadzonych na trybunach, którzy swoim dopingiem pomogli nam w tym zwycięstwie - dodaje Krzysztof Maciak.

W barwach Bugu 2010 wystąpili: Alan Zalewski, Juliusz Augustynik, Filip Aksamitowski, Sebastian Milczarczyk, Ryszrd Brejnak, Igor Świercz, Mateusz Wrzosek, Hubert Marchel, Mikołaj Hanusiak, Krzysztof Wyszyński, Michał Książak, Szymon Dziedzic, Mateusz Gajewski, Mikołaj Ciach, Alan Błaszkowski, Szymon Rosiński, Miłosz Szydlik, Mikołaj Matwiejczyk.

REKLAMA

Tagi.


Komentarze (0).

REKLAMA

Brak komentarzy

Zostaw komentarz.

REKLAMA

Polecane firmy.

Na Zdrowie
"idealDENT" STOMATOLOGIA

ul. 1 Maja 5 07-202 Wyszków

[email protected]

728-829-777

www.idealdent.pl

Handel
Bio Shop

ul. Chopina 9/5U 07-200 Wyszków

[email protected]

796 990 202

www.bioshop.com.pl

Ubezpieczenia
Multiagencja Ubezpieczeniowa - JANINA NOGA

ul. Pułtuska 133/10 07-200 Wyszków

[email protected]

608 554 520, 29 743 34 01

www.ubezpieczeniawyszkow.pl

Najnowsze komentarze.

Nadchodzące wydarzenia.

REKLAMA

Okazje.

REKLAMA