REKLAMA

REKLAMA

Rhinos bliżej półfinałów

Autor: Elwira Czechowska

Sport | Sobota, 15 cze 2024 23:28

Rhinos Wyszków pokonali 22:0 Białe Lwy Gdańsk i aby awansować do półfinałów rozgrywek PFL2, potrzebują tylko jednego zwycięstwa.

REKLAMA

Wyszkowskie Nosorożce nie zwalniają tempa. Rhinos w swoim czwartym meczu zantowali trzecie zwycięstwo. Przypomnijmy, wcześniej wyszkowianie dwukrotnie pokonali Angels Toruń, natomiast raz musieli uznać wyższość Olsztyn Lakers. Teraz podejmowali na własnym terenie Białe Lwy Gdańsk. Goście dość długo utrzymywali mocną obronę, jednak Rhinos znaleźli sposób jak ją obejść i po pierwszych dwóch kwartach prowadzili 13:0. Po przerwie w trzeciej kwarcie byliśmy świadkami mocnej gry z obdywu stron, ale punktowali tylko gospodarze, którzy do swojego dorobku dorzucili kolejne trzy oczka. Wyszkowianie, zwłaszcza w obronie, stanowili zaporę nie do przejścia dla graczy z Gdańska. W czwartej kwarcie Rhinos przypieczętowali swój triumf, a spotkanie ostatecznie zakończyło się wynikiem 22:0 na korzyść zespołu z Wyszkowa.

Rhinos po zwycięstwie nad zespołem z Gdańska przybliżyli się do udziału w półfinale. Zagwarantują go sobie, jeśli pod koniec czerwca pokonają drugi raz, tym razem w Gdańsku, Białe Lwy.

REKLAMA

Tagi.


Komentarze (0).

REKLAMA

Brak komentarzy

Zostaw komentarz.

REKLAMA

Polecane firmy.

REKLAMA

Najnowsze komentarze.

Nadchodzące wydarzenia.

REKLAMA

Okazje.

REKLAMA