REKLAMA

REKLAMA

Razem (z Jedynką) weselej!

Autor: Elwira Czechowska

Rozrywka | Czwartek, 20 cze 2024 12:55

Piknik rodzinny pod hasłem "Razem weselej" zorganizowała Rada Rodziców i Rada Pedagogiczna Szkoły Podstawowej nr 1 w Wyszkowie. Licznie przybyli uczniowie z rodzinami mogli korzystać z przygotowanych atrakcji, a także pochwalić się swoimi talentami.

REKLAMA

Piknik rozpoczął szkolny przegląd talentów. Na scenie zaprezentowali się wokaliści, muizycy, recytatorzy, tancerze a także aktorzy. Całe rodziny oklaskiwały niezwykłe talenty uczniów SP nr 1. szczególnie do gustu przypadło przedstawienie teatralne na kanwie "Królewny Śnieżki", a najwięcej sympatii wzbudziły szkolne "krasnoludki" z VII klasy. Zgromadzeni mieli także okazję obejrzeć występ aktorów Teatru FARSA. Uczniowie nie tylko prezentowali talenty, ale też podziwiali innych, m.in. widowiskowy pokaz karate najmłodszych sempai i shihan Andrzeja Grajczyka z KUŹNI Mistrzów Wyszków. Zainteresowaniem cieszyła się możliwość obejrzenia z bliska wozu strażackiego z całym wyposażeniem oraz popularnych niegdyś marek samochodów. najdłuższa kolejka ustawiała się do loterii fantowej, w której można było wygrać maskotki, ksiązki, puzzle, zabawki i gry. Odbyło się też losowanie nagród rzeczowych wśród wszystkich uczniów SP nr 1. Na stoiskach gastronomicznych można było zakupić kiełbaskę czy pyszne ciasta upieczone przez rodziców lub raczyć się orzeźwiającą lemoniadą. Dzieci ze smakiem zajadały poporn i watę cukrową i szalały na dmuchańcach. Na boisku rozgrywano zawody sportowe. Nauczyciele przygotowali stosika z łamigłówkami m.in. matematycznymi. Można było spróbować swoich sił w hobby horse. Za zebrane punkty uczniowie otrzymywali drobne upominki. Swoją ofertę przybliżył Ośrodek Wsparcia dla dzieci i młodzieży w Wyszkowie. Na jego stoisku dzieci mogły pomalować sobie buzie i stworzyć własne dzieło sztuki. Uczestnikom pikniku przedstawiono również wakacyjny program warsztatowy, który zakłada:

- warsztaty teatralne,

- warsztaty plastyczne,

- warsztaty wokalne,

- warsztaty z garncarstwa (najbliższe warsztaty odbędą się w sobotę 22.06 o godzinie 12:00),

- warsztaty kulturowe, w ramach współpracy z międzynarodowym obozem wolontariackim.

Przez dwa tygodnie dzieci i młodzież w ramach prowadzonych zajęć świetlicowych będą miały okazję do zapoznania się z kulturą, językiem oraz kuchnią z różnych stron świata (rozpoczęcie warsztatów w środę 10 lipca).

Uczennice ZDZ chętnie zaplatały uczestnikom pikniku kolorowe warkoczyli i malowały twarze. Na zakończenie uczestnicy wspólnie zatańczyli „Belgijkę”.

REKLAMA


Komentarze (0).

REKLAMA

Brak komentarzy

Zostaw komentarz.

REKLAMA

Polecane firmy.

Usługi branżowe
"LEK-MET" Andrzej Wrzesiński - Skup Złomu Stalowego i Metali Kolorowych

Leśna 40 (obok Cynkometu) 07-202 Wyszków

[email protected]

29-742-30-14, 797-633-676

www.lekmet.pl

Usługi specjalistyczne
Pracownia Geodezyjna GRAF

3 Maja 5a/2 07-200 Wyszków

[email protected]

501 593 357

www.pggraf.pl

Najnowsze komentarze.

Nadchodzące wydarzenia.

REKLAMA

Okazje.

REKLAMA