REKLAMA

REKLAMA

„Po żołniersku - na wesoło”

Autor: Monika Grzelecka

Rozrywka | Poniedziałek, 10 cze 2024 19:46

Wyjątkowy Dzień Dziecka, spotkanie z prawdziwymi żołnierzami i niezwykle słoneczna pogoda sprawiły, że uśmiech na twarzy dzieci i dorosłych będących uczestnikami Powiatowego Dnia Dziecka pozostał na długie godziny. Tegoroczny Powiatowy Dzień Dziecka w OS-W w Wyszkowie odbył się pod wyjątkowym hasłem „Po żołniersku - na wesoło”.

Na gości OS-W czekały spotkania z prawdziwymi żołnierzami z Wojskowego Centrum Rekrutacji w Wyszkowie i  5. Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej w Komorowie oraz Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie, Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej Kopernik w Wyszkowie i I LO Centrum Naukowo - Biznesowe Feniks S.C im. Polskich Spadochroniarzy w Wyszkowie. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również pokazy w wykonaniu kadetów z CEZiU „Kopernik” w Wyszkowie oraz I LO CN-B w Wyszkowie.

Życzenia z okazji Dnia Dziecka złożyły najmłodszym dyrektor OS-W Edyta Jarosz oraz starosta Marzena Dyl.

- Dzisiejszy dzień jest szczególny, bo to wasze święto kochane dzieci. Dzień, w którym świętujemy waszą radość, waszą energię, waszą ciekawość świata. Jest to okazja również, by docenić wasze talenty i pasje oraz wysłuchać waszych pragnień i marzeń. W waszych oczach, patrzę tutaj po wszystkich dzieciach, widać iskierki ciekawości i radości, które dla nas dorosłych są największą inspiracją - mówiła Edyta Jarosz. - Dzisiejsze hasło przypomina nam, jak ważne jest łączenie dyscypliny i porządku z zabawą i radością, jak to w rozmowach z naszymi uczniami wybrzmiało, żołnierze to ludzie odważni, zdyscyplinowani i pełni ducha walki, ale również wiedzą, jak cieszyć się życiem i czerpać radość z małych rzeczy.

Zanim goście wyruszyli do zabawy, obejrzeli prezentację o Ośrodku. O dobrą zabawę zadbała kadra Ośrodka, która przygotowała gry zręcznościowe, karaoke, tatuaże, malowanie buziek, dmuchańce i gokarty, skręcane baloniki, tor przeszkód. Na głodnych czekał poczęstunek - ciasta i desery oraz tradycyjna grochówka i dania z grilla. 

Gośćmi ośrodka byli także radni powiatowi, kierownicy jednostek organizacyjnych powiatu, służb, inspekcji, straży i zaprzyjaźnione z ośrodkiem i uczniami instytucje, szkoły, przedszkola i placówki w tym Zespół Szkół Specjalnych w Brańszczyku, Domy Pomocy Społecznej oraz Przedszkola Integracyjnego w Wyszkowie.

Źródło: Powiat Wyszkowski

REKLAMA

Tagi.


Komentarze (0).

REKLAMA

Brak komentarzy

Zostaw komentarz.

REKLAMA

Polecane firmy.

Dziecko
Usługi specjalistyczne
Pracownia Geodezyjna GRAF

3 Maja 5a/2 07-200 Wyszków

[email protected]

501 593 357

www.pggraf.pl

Handel
Bio Shop

ul. Chopina 9/5U 07-200 Wyszków

[email protected]

796 990 202

www.bioshop.com.pl

REKLAMA

Najnowsze komentarze.

Nadchodzące wydarzenia.

REKLAMA

Okazje.

REKLAMA