REKLAMA

REKLAMA

Spłonęły dwie ciężarówki z naczepami

Autor: Monika Grzelecka

Na Sygnale | Sobota, 08 cze 2024 17:33

Po południu w sobotę 8 czerwca na placu firmowym przy ulicy Świętojańskiej w Wyszkowie spłonęły dwie ciężarówki z naczepami.

Na Sygnale

W akcji gaśniczej udział brały cztery zastępy straży pożarnej. Strażacy walczyli by Ogień nie przeniósł się na zaparkowane obok pojazdy. Prawdopodobna przyczyna pożaru to awaria ciągnika siodłowego.

Fot. KPPSP Wyszków 

REKLAMA

Tagi.


Komentarze (3).

REKLAMA

dress code

Okazuje się jednak, że całkowicie czarny strój jest zarezerwowany dla najbliższych zmarłego. Mężczyźni z dalszej rodziny lub znajomi powinni założyć białą koszulę. To właśnie biała koszula jest najbardziej formalna i najlepiej sprawdzi się na tego typu uroczystości.

Strażak Sam

Przyczyną była awaria zaparkowanego ciągnika siodłowego... A może ciężka sytuacja transportowców w coraz bardziej "uśmiechniętej Polsce". "Szkoda całkowita - firma ubezpieczeniowa stwierdzi ją w sytuacji, w której szkoda na samochodzie przekroczy 60-80% wartości pojazdu. Oznaczać to będzie, że naprawa samochodu jest po prostu finansowo nieopłacalna. W tym przypadku auto nie trafia do mechanika. Zamiast tego ubezpieczyciel wypłaca odszkodowanie w kwocie odpowiadającej wartości pojazdu przed uszkodzeniem. Suma ta zostaje pomniejszona o wartość wraku, którego części mogą np. zostać sprzedane." Będzie tego coraz więcej, ukochana Ukraina przejmie rynek.

.

To na pewno sprawka Putina.

Zostaw komentarz.

REKLAMA

Polecane firmy.

REKLAMA

Najnowsze komentarze.

Nadchodzące wydarzenia.

REKLAMA

Okazje.

REKLAMA