REKLAMA

REKLAMA

Jeszcze mu było mało...

Autor: Elwira Czechowska

Na Sygnale | Poniedziałek, 03 cze 2024 17:36

Ponad 2 promile miał 30-latek, który przyjechał do sklepu w Kamieńczyku po nowy zapas alkoholu. Zatrzymała go policja.

Na Sygnale

REKLAMA

Około godziny 18:15 w miniony piątek, 31 maja, wyszkowscy policjanci udali się do Kamieńczyka, gdzie według zgłoszenia pod jeden ze sklepów miał przyjechać nietrzeźwy kierujący peugeotem. Funkcjonariusze potwierdzili obawy czujnego obywatela. Za kierownicą pojazdu siedział 30-letni mieszkaniec gminy Wyszków, od którego wyczuwalna była woń alkoholu. Na miejscu pasażera, w podobnym stanie, jego znajomy 23-latek. Jak ustalili policjanci, kiedy mężczyznom skończył się alkohol, postanowili pojechać do sklepu i go dokupić. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca miał w organizmie ponad 2 promile. 30-latek będzie tłumaczył się przed sądem. Za prowadzenie samochodu w stanie nietrzeźwości grozi mu nawet dwuletni pobyt w więzieniu oraz wysoka kara finansowa.

Źródło: KPP Wyszków

REKLAMA


Komentarze (5).

REKLAMA

jacek

Kamieńczyk to mekka pijanych kierowców. W weekend Bożego Ciała działy się tam cuda. Wszystko przez ten pieprzony sklep Topaz, kupują, chleją i długa do oporu po prostej do Pustych Łąk...

Do swojaka.

Dokładnie tak.W robieniu czegoś na odpierdol jesteśmy mistrzami.Tak samo będzie z przebudową drogi w Zabrodzie ,po oddaniu zaczną ja remontować.A co do progów to poszli po taniości ,rolnikom przeszkadzają w jeździe traktorami,sołtysowi wybija się zawieszenie w nowej fryzurze.A jak kogoś pierdolnie to i tak będzie wina pieszego .Taniej kupić kwiatki i zawyć strażakom na pogrzebie niż zainwestować w bezpieczeństwo .Polak głupi przed i po szkodzie.Ah.

Swojak

Czy to niejest wywalanie ludzi pieniędzy w błoto ,z tymi progami zwalniającymi to jest jakieś nieporozumienie.Albo zrobić już tak żeby to było zrobione dobrze a nie za jakiś czas się to rozpada.

Stary dynksiarz

DENATURAT JEST MOCNY.

Zabrodziak.

A tak z innej beczki .To zapraszam na Zabrodzie wszystkich miłośników zapierdalania po wsiach na gazie.Pan wójt z sołtysem pościągali wszystkie progi zwalniające na wsi .W zabudowanym przy 40 zapierdalaja po 120.Co lepsze brak patroli a miejscowe kulsony gdzieś się zapadły.Podobno ufundowali puchar za największego dzwona ,liczą się tylko czołówka ,albo jakiś dzieciak na rowerze.Narazie prowadzi miejscowy ale będzie dyskwalifikacja bo podobno na dopingu.

Zostaw komentarz.

REKLAMA

Polecane firmy.

Na Głoda
Manhattan Wyszków

Pułtuska 54a 07-200 Wyszków

[email protected]

29 679 03 23, 511 671 671

www.manhattan.net.pl

Dziecko
"MADU" Pracownia Zabawy i Rozwoju

ul. Geodetów 31 07-200 Wyszków

[email protected]

510-965-263

www.madu.com.pl

Usługi specjalistyczne
Pracownia Geodezyjna GRAF

3 Maja 5a/2 07-200 Wyszków

[email protected]

501 593 357

www.pggraf.pl

Najnowsze komentarze.

Nadchodzące wydarzenia.

REKLAMA

Okazje.

REKLAMA