REKLAMA

REKLAMA

Wjechała w drzewo. Pasażerka nie przeżyła

Autor: Elwira Czechowska

Na Sygnale | Poniedziałek, 03 cze 2024 02:16

Pięć osób w tym dwoje dzieci podróżowało autem, które 2 czerwca rozbiło się na drodze krajowej nr 62 w okolicach Jackowa Górnego. Po rannych przyleciał śmigłowiec LPR. Jedna osoba poniosła śmierć, stan dwóch jest poważny.

Na Sygnale

REKLAMA

2 czerwca około godziny 17:00 dyżurny wyszkowskiej Policji został powiadomiony o wypadku, do którego doszło na drodze K-62 w Jackowie Górnym. Kierująca chryslerem 53-letnia mieszkanka powiatu węgrowskiego z nieustalonych dotychczas przyczyn zjechała z drogi do przydrożnego rowu i uderzyła czołowo w drzewo. Poza kierującą  pojazdem podróżowały cztery osoby: 54-letni mężczyzna, 77-letnia kobieta i dwoje dzieci w wieku 2 i 4 lata. Policjanci udzielali pomocy poszkodowanym oraz zabezpieczali miejsce zdarzenia. Obrażenia uczestników były na tyle poważne, że na miejscu poza załogami karetek pogotowia, niezbędna była pomoc Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Poszkodowani zostali przetransportowani do okolicznych szpitali. Niestety w wyniku poniesionych obrażeń zmarła 77-latka. Stan kierującej jest ciężki, a mężczyzny poważny. Dzieci znajdują się pod opieką specjalistycznego szpitala dziecięcego. 

- Apelujemy do kierowców o rozsądek i odpowiedzialne zachowanie na drodze. Musimy być świadomi niebezpieczeństw, na jakie są narażeni uczestnicy ruchu drogowego. Przestrzegajmy ograniczeń prędkości, dostosujmy technikę jazdy do warunków panujących na drodze i pod żadnym pozorem nie wsiadajmy za kierownicę po spożyciu alkoholu. Pamiętajmy, że na drodze nie jesteśmy sami i czasem wystarczy chwila nieuwagi, by narazić siebie oraz innych na utratę życia albo zdrowia - mówi Wioleta Szymanik, rzecznik wyszkowskiej Policji.

Fot. KP PSP w Wyszkowie/ KPP Wyszków

REKLAMA


Komentarze (2).

REKLAMA

mieszkaniec

Policjanci mogliby w końcu przestać apelować i zacząć ścigać wykroczenia i przestępstwa drogowe. Jak nie mają „akcji”, to nic nie widzą, nic nie słyszą. Najłatwiej patrzeć w inną stronę, żeby statystyk nie psuć.

Rybik

Na tej trasie już od dawna powinny stać fotoradary. Ludzie tam nie mają rozsądku co do jazdy autem. Jeden jedzie 90 km/h a drugi 140/150km/h a trzeci ile matka dała. Ludzie nie mają rozsądku. Myślą że polskie drogi są bezpieczne. Nie patrzą na to że ktoś może wymusić pierwszeństwo, wyskoczy jakieś zwierzę czy nawet człowiek będzie przechodził przez drogę.

Zostaw komentarz.

REKLAMA

Polecane firmy.

Moda i uroda
LÚA Butik odzieżowy dla kobiet

ul. 11 Listopada 29 07-200 Wyszków

[email protected]

530-954-500

Usługi specjalistyczne
Pracownia Geodezyjna GRAF

3 Maja 5a/2 07-200 Wyszków

[email protected]

501 593 357

www.pggraf.pl

Na Głoda
Manhattan Wyszków

Pułtuska 54a 07-200 Wyszków

[email protected]

29 679 03 23, 511 671 671

www.manhattan.net.pl

Najnowsze komentarze.

Nadchodzące wydarzenia.

REKLAMA

Okazje.

REKLAMA