REKLAMA

REKLAMA

"Czysta rzeka" z wędkarzami

Autor: Elwira Czechowska

Miasto | Wtorek, 21 maj 2024 21:00

"Operacja Czysta Rzeka" ponownie zagościła w Wyszkowie, tym razem na prawym brzegu Bugu. Czyściej w pasie nabrzeża jest dzięki wyszkowskim wędkarzom i ich rodzinom oraz sympatykom.

Akcję sprzątania nabrzeży rzeki Bug w Wyszkowie zorganizowało w minioną sobotę Koło Polskiego Związku Wędkarskiego nr 88 w Wyszkowie przy współpracy z Gospodarstwem Wody Polskie. Na akcję zgłosiło się kilkadziesiąt osób, które sprzątały odcinek od tzw. "księdza góry" do mostu kolejowego oraz rejon jeziorka w Rybienku Starym. 

- Dziękujemy wszystkim za obecność i pomoc. Szczególne podziękowania składamy najmłodszym uczestnikom - mówią organizatorzy. 

Po udanej akcji sprzątania nad rzeką, zakończonej zebraniem kilkudziesięciu worków śmieci, organizatorzy zaprosili na poczęstunek z grilla. Na wszystkich uczestników akcji czekały atrakcyjne upominki.  

Wędkarze już dziś zapraszają na kolejną imprezę, tym razem Wędkarski Dzień Dziecka, który odbędzie się 2 czerwca na jeziorku w Rybienku Starym. 

REKLAMA

Tagi.


Komentarze (1).

REKLAMA

Jestem wędkarzem, czytaj śmieciarzem.

Nie znam większych brudasów nad rzekami od wędkarzy. Ich śmieci są charakterystyczne - opakowania po przynęcie, robalach i po piwie puszki. I te rozjeżdżanie zieleni, bo każdy chciałby dojechać do miejscówki autem. Wędkarze, wystarczy, że na co dzień po sobie posprzątacie i będzie sukces.

Zostaw komentarz.

REKLAMA

Polecane firmy.

Zajęcia dla dorosłych
Akademia Umiejętności PAN HILARY

ul. Daszyńskiego 27 07-200 Wyszków

[email protected]; [email protected]

531 931 200

Usługi
Ośrodek Szkolenia Kierowców PUCHTA

ul. gen. J. Sowińskiego 79A (II piętro) Wyszków

[email protected]

602 513 473, 505 142 852

www.puchta.wyszkow.com.pl

Motoryzacja
URCAR s.c. Import pojazdów z USA i KANADY

ul. Białostocka 91A 07-200 Wyszków

[email protected]

519-777-948, 519 777 943

www.urcar.otomoto.pl

REKLAMA

Najnowsze komentarze.

Nadchodzące wydarzenia.

REKLAMA

Okazje.

REKLAMA