REKLAMA

REKLAMA

Aneta Kowalewska odwołana z funkcji wiceburmistrza

Autor: Elwira Czechowska

Miasto | Poniedziałek, 06 maj 2024 10:59

Jedną z ostatnich decyzji ustępującego burmistrza Grzegorza Nowosielskiego było odwołanie Anety Kowalewskiej z funkcji zastępcy burmistrza.

Miasto

REKLAMA

Zastępcą burmistrza Wyszkowa Aneta Kowalewska była od 5 grudnia 2014 roku. Wcześniej, od 2011 roku, pracowała w Urzędzie Miejskim - w Wydziale Promocji, Kultury i Sportu. Została odwołana ze stanowiska w ostatnich dniach przez Grzegorza Nowosielskiego, którego w ostatnich latach była jednym z najbliższych współpracowników. Nie czekała na ewentualne decyzje personalne nowo wybranego burmistrza, Piotra Płochockiego, który od początku kampanii wyborczej deklarował, że kandydatką na zastępcę burmistrrza z ramienia komitetu "WIS Masz Wybór" będzie Alicja Staszkiewicz. Piotr Płochocki oficjalnie rozpoczyna urzędowanie 6 maja. Powołanie zastępcy jest jednym z jego ustawowych obowiązków. 

Czytaj także: "Jesteśmy drużyną, która obudzi to miasto"

Tą decyzją Aneta Kowalewska na dobre rozstaje się z samorządem gminy Wyszków. Wcześniej złożyła bowiem rezygnację z mandatu radnej miejskiej, który uzyskała w ostatnich wyborach samorządowych.

- "Zamykam etap samorządowej pracy, otwierając nowy - częściowo także związany z samorządem, ale już w innej roli. Czas zrobić kolejny krok w kierunku, w którym podążałam już od pewnego czasu i który daje mi wiele radości i satysfakcji. Jako, że moja nowa zawodowa droga częściowo stoi w sprzeczności ze sprawowaniem mandatu radnej rady miejskiej, jestem zmuszona go złożyć. Zapraszam do współpracy zakresie doradztwa samorządowego, wizerunkowego, szkoleń i warsztatów z zakresu rozwoju osobistego i kompetencji miękkich, a także w kilku innych, interesujących obszarach" - ogłosiła w mediach społecznościowych Aneta Kowalewska.

Czytaj takż: Znów rezygnuje z mandatu radnej   

 

REKLAMA


Komentarze (3).

REKLAMA

Wiola

W końcu!!!!, może zacznie zauważać ludzi. Zejdzie na ziemię.. I zacznie pracować dla ludzi, nie mając na uwadze korzyści płynących tylko dla siebie.

wyszkowiak

Dziwne zachowanie Nowosielskiego, zagrał vabank. Z jednej strony zwolnił wice Kowalewską, żeby pokazać ja jestem super, ja nadal zwycięski a przegraliśmy przez nią i jej aferę z Collegium Humanum. Po drugie myśli, że jej znajoma, Piórkowska, radna niepewna, uniesie sie honorem, zrezygnuje z radnej i w jej miejsce wejdzie jego twardy radny z Drogoszewa, Frąckiewicz i pociągną dalej koalicje w powiecie. Na miejscu Czajkowskiej spróbowałbym jeszcze raz, posłał A. Szczerbą, którego Piórkowska lubi, sama poszła do Mroza i zawarliby koalicję w powiecie z ta dwójką radnych.

Oooooo

Doradstwo kompetencje miękkie hu ha

Zostaw komentarz.

REKLAMA

Polecane firmy.

Dziecko
Żłobek Jadwinia

ul. Jana Kochanowskiego 70C 07-201 Lucynów Duży

[email protected]

506 873 194

www.jadwinia.edu.pl

Zdrowie
PODOLOG Małgorzata Krynicka-Gad

ul. Centralna 44 (nad apteką) Wyszków

[email protected]

794-077-667

www.podologwyszkow.pl

Dziecko
"MADU" Pracownia Zabawy i Rozwoju

ul. Geodetów 31 07-200 Wyszków

[email protected]

510-965-263

www.madu.com.pl

REKLAMA

Najnowsze komentarze.

Nadchodzące wydarzenia.

REKLAMA

Okazje.

REKLAMA