REKLAMA

REKLAMA

"Odchodzę honorowo, na własnych warunkach"

Autor: Elwira Czechowska

Miasto | Poniedziałek, 29 kwi 2024 14:00

Edyta Wittich, naczelnik wydziału promocji, kultury i sportu, złożyła rezygnację z pracy w Urzędzie Miejskim w Wyszkowie. Jej decyzja z pewnością ma związek ze zmianą na stanowisku burmistrza Wyszkowa.

Miasto

REKLAMA

- Szanowni mieszkańcy Gminy Wyszków, nadszedł czas pożegnania, kończę swoją służbę w wyszkowskim samorządzie, po 9 latach pracy w magistracie. Odchodzę honorowo, na własnych warunkach, z uśmiechem na twarzy i poczuciem spełnienia - ogłosiła w mediach społecznościowych Edyta Wittich.

Przez ostatnią kadencję była naczelnikiem wydziału promocji, kultury i sportu - wcześniej jego pracownikiem i jednym z najbliższych współpracowników Grzegorza Nowosielskiego. Współodpowiadała - wraz z Anetą Kowalewską i Ewą Michalik (naczelnik wydziału promocji w Powiecie Wyszkowskim) - za kampanię wyborczą kandydata na burmistrza Leszka Marszała, a wcześniej pracowała przy kampaniach Grzegorza Nowosielskiego.

- Te 9 lat było niesamowite! Poznałam mnóstwo wartościowych ludzi, przeżyłam wiele przygód, zorganizowałam setki wydarzeń: kulturalnych, sportowych, patriotycznych, turystycznych. Najbardziej dumna jestem z mojego dziecka Bug Nature Festival i choć najbliższej edycji nie będę już prowadzić, to jednak włożyłam wiele pracy w jej organizację. To był piękny czas! Dziękuję moim pracownikom, jesteście cudowną drużyną, a ja jestem dumna, że miałam przyjemność stworzyć z Wami niepowtarzalną atmosferę i zbudować tak wspaniały zespół młodych, kreatywnych ludzi. Dziękuję moim dotychczasowym szefom, mentorom Grzegorz Nowosielski, Aneta Kowalewska, Leszek Marszał - wiele się od Was nauczyłam. Dziękuję za zaufanie, poczucie swobody i samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz za wspieranie w trudnych chwilach. Coś się kończy, coś innego, być może jeszcze lepszego zaczyna. Do zobaczenia! - podsumowała odchodząca naczelnik.

Fot. Archiwum prywatne 

REKLAMA


Komentarze (11).

REKLAMA

CHonorowo

Od napisu ręce precz. Niech lepiej statysta Płochocki CHonorowo zapłaci 30 tysięcy za najbrzydszy mural w Polsce, którego był głównym, płatnym promotorem. Zapłaci?

WWY

Niech zabierze ze sobą piękny napis z placu miejskiego, jeszcze piękniejsze malowidła ze schodów przy moście i "ścieżkę rowerową" z Sowińskiego którą nikt nie jeździ.

Koleżanka

Zrezygnować z pracy lub przemyśleć swoje zaangażowanie w kampanie pana Marszała również powinny takie osoby jak pani Joanna Mielcarz naczelniczka wydziału komunikacji w Starostwie Powiatowym (zaangażowała cały swój wydział komunikacji od młodszego referenta po głównego specjalistę w promowanie pana Marszała w mediach społecznościowych), pani Anna Suchecka, (której wszystko wolno w Starostwie), pani Monika Wróbel, pani Anna Kulesza i wiele innych pracowników, którzy mieli obiecane inne wyższe stanowiska.

Artur czerski

Jej najwieksze osogniecie to ukończenie pultuskiego ogòlniaka i na tym zakończmy

Groch

Ta druga z promocji ale z powiatu też powinna złożyć rezygnację… podostawały robotę tylko i wyłącznie po znajomości… cos słabo promowały pana Marszala, że nawet nie przeszedł do drugiej tury

Jan Serce

Wydział PKS kulał już od czasów Lesia... Wydawało mu się, że jest to wydział promocji jego osoby i burmistrza. No i ewentualnie momentami promocji sportu. Reszta się nie liczyła. Za Edzi było już tylko słabiej. Dobrze, że nie odchodzi "CHONOROWO";)), jak na powiatowym dzwonie Piłsudczyków:))

~()

Z prostymi włosami wygląda lepiej

Mieszkańcy

Bardzo dobra decyzja, ale czy godna po tych wszystkich świństwach wykonanych będąc w grzesiowym urzędzie to nie wiem. Niestety była to jedna z najbardziej niewłaściwych osób w urzędzie z powodu swojej złośliwości i zazdrości wobec lepszych. Nie znam nikogo, kto powiedziałby o niej jako urzedniczce dobre słowo. Zaproponowany na 2024 kalendarz imprez dobitnie świadczy, że Pani się zasiedziała na zbyt wysokim dla swoich możliwości stołku. Życzymy Pani spełnienia marzeń w Trójmieście, a naszemu miastu nigdy więcej takich personalnych pomyłek urzędniczych.

Darek963

Czekamy na Mariusza, bo co on bez Anety j Edyty pocznie?

Jan Kowalski

Niech sobie pani Wittich znajdzie odpowiedzialnego aceta i postara się o dziecko. Żadne z wydarzeń nie jest i nie będzie jej dzieckiem.

Jas

A kiedy pani Ewa Michalik oraz Agnieszka Prokopowa prezeska złożą rezygnację z pracy? Pożegnania nadszedł czas …

Zostaw komentarz.

REKLAMA

Polecane firmy.

Na Zdrowie
"idealDENT" STOMATOLOGIA

ul. 1 Maja 5 07-202 Wyszków

[email protected]

728-829-777

www.idealdent.pl

Opieka i wychowanie
Edukacyjna Bawialnia Montessori

ul. Sowińskiego 58 - Galeria RONDO, II piętro 07-200 Wyszków

[email protected]

537-798-318, 608-012-077

www.roisa.pl

REKLAMA

Najnowsze komentarze.

Nadchodzące wydarzenia.

REKLAMA

Okazje.

REKLAMA