REKLAMA

REKLAMA

Kampania na słodko

Autor: Elwira Czechowska

Miasto | Czwartek, 08 lut 2024 17:41

Na problem "TIR-ów" w centrum i brak programów ochrony powietrza w gminie skarżyli się wyszkowianie kandydatom KWW WIS Masz Wybór, którzy 8 lutego, wyszli z kampanią i z tradycyjnym pączkiem na ulice miasta. Wielu wyrażało oczekiwanie, by w nowej kadencji samorząd zasili ludzie młodzi, z energią do działania.

REKLAMA

8 lutego kandydat na burmistrza KWW WIS Masz Wybór Piotr Płochocki oraz część kandydatów na radnych po raz pierwszy spotkali się z wyszkowskimi wyborcami. Korzystając z okazji, jaką był Tłusty Czwartek, kandydaci częstowali tradycyjnymi pączkami i faworkami, przy okazji rozmawiając o miejskich bolączkach i oczekiwaniach wyszkowian od władz samorządowych. Była to dobra okazja do wymiany poglądów. Mieszkańcy skarżyli się najczęściej na "TIR-y" jeżdżące przez centrum Wyszkowa, na jakość powietrza i brak programów jego ochrony. Wielu wyraziło nadzieję na "odmłodzenie" wyszkowskiego samorządu. 

- Ludzie wyrażali zadowolenie z faktu, że młodzi ludzie wzięli sprawy w swoje ręce, że chce im się pracować na rzecz miasta. Często mówili, że potrzebna jest zmiana w Wyszkowie - mówi Piotr Płochocki. 

Komitet Wyborczy Wyborców Wyszkowska Inicjatywa Społeczna - Masz Wybór powstał z połączenia klubu radnych miejskich Masz Wybór i energii nowych osób, które założyły stowarzyszenie WIS. Idą wspólnie do wyborów samorządowych, wystawiając listy kandydatów do Rady Miejskiej, Rady Powiatu oraz niezależnego kandydata na burmistrza - Piotra Płochockiego. 

Czytaj także: "Chcemy zrobić dużo więcej i dużo lepiej dla społeczeństwa". WiS Masz Wybór inauguruje kampanię wyborczą

Czytaj także: "Jesteśmy drużyną, która obudzi to miasto" 

 

REKLAMA


Komentarze (14).

REKLAMA

Rado

Tusk wita się z Polką w Brukseli, a rękę trzyma w kieszeni... https://niezalezna.pl/polityka/rzad/kieszenie-z-rak-pouczal-niedawno-tusk-sam-szybko-o-tym-zapomnial-tak-wital-sie-z-kobieta/510432

Opłacony troll

Byłoby idealnie gdyby troll Alicja - obrońca obecnej władzy złożył zawiadomienie do odpowiednich służb. Przynajmniej byłoby wiadomo kim jest, a chociażby znana była płeć, bo jak do tej pory raz wypowiada się jako on, innym jako ona. Ale wiecie co? Nie zgłosi tego, bo przecież nie ma czasu. Musi pełnić swoją rolę opluwacza konkurencyjnego komitetu dzień i noc, a,na to trzeba mieć czas.

demokrata

Liczę Zenonie, że będzie podobnie oceniał innych kandydatów i ich zachowanie. Wierzę, że Piotr weźmie też zdanie Zenona i jeszcze bardziej będzie brał szczegóły pod uwagę. To jednak pierwsze koty za płoty. Wymiana zdań nie może jednak przesłonić faktu, że w komitet samorządowy szybko się zarejestrował, zmobilizował i z pączkami ruszył do wyborców. Podziwiam Panie-Kandydatki, które w ten zimny dzień z uśmiechem rozdawały pączki i nawiązywały rozmowę. Czuć tą energię i chęci do pracy dla mieszkańców. Od obecnej nieudolnej władzy samorządowej Nowosielskiego i spółki najwięcej obrywają kobiety bo to one w większym stopniu muszą rozwiązywać problemy dnia powszedniego a przy tym realizować swoje ambicje i cele. Charakteru paniom z komitetu nie brakuje, kibicujmy i na nie głosujmy a nie zawiedziemy się.

Zenon

Demokrato, zdjęć jest 5. Na 2 jest Płochocki i na obu ręce ma w kieszeni, ale nie ma sensu kłócić się o ilość. Osoba dobrze wychowana wie, że nigdy, ale to nigdy nie można prowadzić rozmowy z rękami w kieszeni i nawet jedno takie zachowanie, jedno takie zdjęcie to zbyt wiele.

Tuba Wyszkowa

Szanowny Panie Joachim Lew. Dziękujemy za zaufanie. To nieprawda, że Tuba Wyszkowa kasuje niewygodne komentarze. W sposób adekwatny reagujemy natomiast na komentarze zamieszczane z tzw. fake kont, czyli przez osoby, które za sposób prowadzenia kampanii wyborczej o utrzymanie władzy przyjęły sobie rozpowszechnianie fałszywych "informacji", mających wpływać na opinię publiczną, powielane zarówno tu, jak i naszym FB. Nie ma u nas miejsca dla internetowych trolli, dlatego tego typu konta są automatycznie blokowane i eliminowane z dyskusji

demokrata

Szanowny Zenonie, na sześciu zdjęciach, na których jest kandydat Piotr Płochocki, tylko na jednym jest z rękami w kieszeni ( nie sądzę, żeby robił to co insynuujesz) a jego rozmówca, jak się nie mylę także kandydat z wcześniejszych wyborów czyli osoba publiczna też trzyma ręce w kieszeniach. Twoja sugestia nie ma nic wspólnego z kulturą, tylko zwykłym brakiem kultury

demokrata

Może Alicja nie wszystkie warunki spełniła, żeby zarejestrować komentarz. Mniej agresji i trollingu (troll -określenie osoby, użytkownika Internetu, która w publicznych dyskusjach celowo zamieszcza wypowiedzi kontrowersyjne, złośliwe, ośmieszające lub niemające związku z tematem rozmowy).

Zenon

Szanowny demokrato mnie mamusia z tatusiem innej kultury uczyła i za taką proponowaną przez ciebie czy Płochockiego podziękuje.

demokrata

Alicja chce nasz nastraszyć opiniami i orzeczeniami, pewnie jeszcze będzie skarżyć sądami. Można znaleźć opinie innych prawników i orzeczenia sądów, że portale i strony muszą dbać o swoje media, bo zbyt wiele jest agresji, ataków i zwyczajowych ***** . ***, które pogarszają zdrowie psychiczne obywateli i wymuszają agresję wobec innych. Może Alicja pod stroną swojego kandydata i komitetu, bo pewnie WIS MASZ WYBÓR jest z informacją dla potencjalnych wyborców a nie żeby była nawalanką w części komentarze. Wiemy, że w trakcie kampanii liczba trolli się wielokrotnie zwiększa.

Joachim Lew

Mam nadzieję, że to nieprawda, że Tuba Wyszkowa i pani redaktor Czechowska kasuje niewygodne komentarze. Zawsze uważałem to medium za rzetelne i opiniotwórcze, i liczę, że pani redaktor jakoś ustosunkuje się do tych zarzutów.

demokrata

Zenon, co ty masz problemy z grzebaniem, że masz takie skojarzenia ? Piotr to miły kandydat, który jest kulturalny i potrafi zainteresować rozmową. To komentarze Zenona są napastliwe i agresywne. Może napisz kilka pozytywnych pod swoim kandydatem. Piotr Płochocki to dobry kandydat na Burmistrza Wyszkowa a radny Adam Szczerba i Alicja Staszkiewicz to sprawni liderzy tego komitetu. Trzymam kciuki.

Tuba Wyszkowa

Panie Janie Kowalski, prosimy się nie obawiać. Zmiany nazwy nie planujemy, a pytania zadajemy wszystkim, którzy chcą nam na nie odpowiadać. Jeśli inne komitety będą prowadzić kampanię wyborczą i informować o tym naszą redakcję, zapewniamy Pana, że tak samo będziemy o tym informować

Czas na zmiany

To towarzystwo wzajemnej adoracji Nowosielskiego i jego kumpli pogonią wyszkowskie kobiety, które ponoszą konsekwencji nieudolnej polityki samorządowej Nowosielskiego, Marszała, Kozonowej, Żukowskiego i reszty tego dworu. Czas na zmiany.

Jan Kowalski

Tuba Wyszkowa chyba nazwę zmieni niedlugo na Komitet poparcia jedynego, slusznego kandydata, a redaktorka bedzie zadawac jedyne, sluszne pytanie - Co mozemy jeszcze zrobic, zeby Pan wygral?

Zostaw komentarz.

REKLAMA

Polecane firmy.

Dziecko
Niepubliczny Żłobek "A KU KU"

Świętojańska 54C 07-200 Wyszków

[email protected]

500 128 167

akukuwyszkow.pl

Zajęcia dla dorosłych
Akademia Umiejętności PAN HILARY

ul. Daszyńskiego 27 07-200 Wyszków

[email protected]; [email protected]

531 931 200

Dziecko
Żłobek Jadwinia

ul. Jana Kochanowskiego 70C 07-201 Lucynów Duży

[email protected]

506 873 194

www.jadwinia.edu.pl

REKLAMA

Najnowsze komentarze.

REKLAMA

Nadchodzące wydarzenia.

REKLAMA

Okazje.

REKLAMA