REKLAMA

REKLAMA

Zajęcia z LEGO® rozpoczęte!

Autor: Admin Admin

Rozrywka | Środa, 27 wrz 2023 10:54

Edukido jest właśnie w trakcie serii zajęć prezentacyjnych w Wyszkowie. Utworzone zostały wszystkie planowane grupy, a nawet, w związku z listami rezerwowymi, pojawiły się nowe terminy. Do poniedziałku i wtorku dołączyła środa. 

REKLAMA

- Wynajmujemy sale w SP nr 1 i SP nr 2 w Wyszkowie, ale dzieci są z różnych szkół i przedszkoli. Nie do wszystkich grup można się jeszcze zapisać, część jest już pełna. Można jednak jeszcze coś „upolować” - mówi menadżer oddziału, po czym dodaje. - Początek roku szkolnego to okres nie tylko zgrywania grafików dzieci i rodziców, ale też niestety pierwsze przeziębienia, szczególnie u maluchów. Z pewnością są osoby, które dopiero w najbliższym czasie będą w stanie dotrzeć na zajęcia. Jesteśmy na to przygotowani i każdemu nowo dołączającemu dziecku zapewnimy pierwsze bezpłatne zajęcia prezentacyjne także w kolejnych tygodniach.

Zajęcia prowadzone są dla grup wiekowych: 4-5 lat, 6-7 lat, 8+. O to, które grupy są jeszcze wolne, należy pytać telefonicznie pod nr 510 141 861.

Oprócz samego Wyszkowa, Edukido prowadzi zajęcia edukacyjne również w okolicznych szkołach i przedszkolach: Długosiodło, Zabrodzie, Przedszkole „Nasze Bambino” i wiele innych placówek, a także w Radzyminie. Być może nawet u Ciebie!

Kontakt: 510 141 861, [email protected].

Zapraszamy na www.edukido.com.pl 

 

Materiał promocyjny

REKLAMA


Komentarze (0).

REKLAMA

Brak komentarzy

Zostaw komentarz.

REKLAMA

Polecane firmy.

REKLAMA

Najnowsze komentarze.

Nadchodzące wydarzenia.

REKLAMA

Okazje.

REKLAMA