REKLAMA

REKLAMA

Informujemy, interweniujemy, pomagamy. Możesz zostać naszym Patronem!

Autor: Elwira Czechowska

Miasto | Czwartek, 21 wrz 2023 00:38

Od ponad 10 lat informujemy o tym, co najważniejsze i najciekawsze, patrzymy na ręce władzy, drążymy niewygodne tematy, zadajemy pytania, szukamy odpowiedzi, docieramy do prawdy i pomagamy. Teraz Wy możecie okazać nam wsparcie i zostać naszymi Patronami, aby razem z nami tworzyć jeszcze lepszy portal informacyjny i wspierać niezależne dziennikarstwo. Działamy przecież TYLKO na Wasze - Czytelników - zlecenie!

Miasto

REKLAMA

Tuba Wyszkowa to: 25-letnie doświadczenie zawodowe redaktor naczelnej, rzetelny zespół redakcyjny i pozycja lidera rynku lokalnych mediów. Blisko 28 tysięcy artykułów! Prawie 1000 wyprodukowanych filmów! Codziennie aktualne informacje do porannej kawy i wieczornej herbaty, relacje, filmy, opinie, komentarze, promocja firm. Jesteśmy dla Was 24 godziny na dobę. 

1. Informujemy o tym, o czym inni milczą lub nie wiedzą! 

2. Interweniujemy w Waszych sprawach! 

3. Pomagamy! To nasze trzy podstawowe dewizy. 

Wiemy, że tubawyszkowa.pl dla wielu z Was jest pierwszym źródłem informacji. Z satysfakcją odnotowujemy to w naszych statystykach. Nie wszyscy jednak domyślacie się, ile godzin pracy (często w nocy, w weekendy a nawet święta) kryje się za każdym porannym newsem, każdą relacją z wydarzenia, galerią zdjęć, filmem, czy postem w social mediach. Ile czasu i energii poświęcamy na dokumentację i weryfikację zgłaszanych przez Was tematów, często demaskujących poważne nieprawidłowości. Wszystkie treści otrzymujecie od nas całkowicie za darmo, o każdej porze dnia i nocy, kiedy tylko zechcecie odwiedzić nasz portal. Jeśli doceniacie nasze zaangażowanie i naszą ofertę dla Was, teraz możecie wyrazić to także jako nasi Patroni.

Jesteśmy na Patronite.pl, abyście mogli w każdej chwili "zatrudnić" nas:

- do działania na rzecz jawności i przejrzystości życia publicznego

- do budowania świadomego społeczeństwa obywatelskiego

- do wspierania w pomaganiu innym

a także wesprzeć nas w realizacji ambicji i planów, związanych z rozwojem naszego portalu. Z pewnością da nam to dodatkową motywację do jeszcze lepszej pracy dziennikarskiej, udoskonalania warsztatu i narzędzi pracy, wzbogacania oferty i wdrażania nowych pomysłów i rozwiązań. A szykujemy dla Was naprawdę ciekawe zmiany! 

Patronite łączy Autorów z osobami, które chcą wesprzeć ich pasję nie tylko dobrym słowem, ale i finansowo. Patroni wpłacają regularne, comiesięczne kwoty na konto Autorów, a ci mogą je wykorzystać na potrzeby rozwijania swojej działalności. Jeśli chcesz razem z nami współtworzyć najlepszy serwis informacyjny w regionie, chcesz być na bieżąco ze wszystkim, co ważne - zapraszamy! Dołącz do nas na patronite.pl 5, 10, czy 50 zł - kwota nie ma znaczenia. Liczy się Twój gest, jako wyraz uznania dla naszej pracy i zaangażowania.

Aby zostać naszym Patronem i wspierać niezależne dziennikarstwo, kliknij TUTAJ i postępuj zgodnie z instrukcją.

Dziękujemy za Twoje wsparcie i sympatię! 

Z pozdrowieniami, redaktor naczelna Elwira Czechowska i Zespół Redakcyjny

REKLAMA

Tagi.


Komentarze (1).

REKLAMA

Altruista

Urząd Skarbowy powinien zobaczyć jak w autobusach do Warszawy, kierowcy biorą pieniądze i nie wydają biletów. Przejedzcie się rano. rano od pierwszego kursu do godz. 8.00.Ciekawe czy kierowca bierze to dla siebie czy dzieli się z właścicielem autobusu.

Zostaw komentarz.

REKLAMA

Polecane firmy.

Dziecko
Niepubliczny Żłobek "A KU KU"

Świętojańska 54C 07-200 Wyszków

[email protected]

500 128 167

akukuwyszkow.pl

Motoryzacja
URCAR s.c. Import pojazdów z USA i KANADY

ul. Białostocka 91A 07-200 Wyszków

[email protected]

519-777-948, 519 777 943

www.urcar.otomoto.pl

REKLAMA

Najnowsze komentarze.

Nadchodzące wydarzenia.

REKLAMA

Okazje.

REKLAMA