REKLAMA

REKLAMA

Pomóż nam ocalić synka!

Autor: Elwira Czechowska

Powiat | Środa, 20 wrz 2023 17:00

U trzyletniego Tymona Klebanowskiego z Augustowa (gm. Długosiodło) wykryto rozlany guz pnia mózgu powodujący wodogłowie - najgorszy z możliwych wariantów nowotworu. Rodzina i lekarze szukają pomocy w kraju i zagranicą. Trwa zbiórka na leczenie chłopca.

Powiat

REKLAMA

Tymon to dziecko pełne szczęścia, nadziei, zasługujące na cudowne dzieciństwo w zdrowiu. Jego beztroski cudowny świat obrócił się jednak w najczarniejszy koszmar 15 września, kiedy po rezonansie magnetycznym rodzice dowiedzieli się o potworze najgorszym z możliwych - glejaku lV stopnia. 

Diagnoza ta przekreśliła plany Tymona na wspaniale dzieciństwo oraz życie. Tymcio, nasze wspaniale cudowne dziecko musi się zmierzyć twarzą w twarz z bezlitosnym wrogiem, wiedząc, że medycyna nie znalazła całkowitego rozwiązania na ten rodzaj guzów - mówią Kamil i Ewelina Klebanowscy, rodzice Tymona. 

Aktualnie Tymon przebywa w Warszawie w Centrum Zdrowia Dziecka. Z dnia na dzień jego stan się pogarsza, znika uśmiech z twarzy, radość z każdą godziną maleje. W obliczu bezsilności rodzina i przyjaciele szukają rozwiązań ratunku na całym świecie, dzwoniąc po klinikach, konsultując się z najlepszymi lekarzami w kraju. Tymon ma również młodszą 2-letnia siostrę Polę i starszego brata Jana, którzy z całego serca go wspierają, tęsknią i bardzo chcą, żeby wrócił jak najszybciej do domu zdrowy.

- Wspólna siła ludzi potrafi zdziałać cuda. Dajmy Tymkowi szansę na dalsze życie, szczęśliwe dzieciństwo, które się mu w 100% należy. Razem możemy wygrać tę nierówną walkę dobra ze złem. Możemy przekształcić smutek w radość a łzy w szczęście - mówią rodzice Tymona.

- Ze łzami w oczach sercem i umysłem prosimy Cię, drogi darczyńco, o wsparcie w bardzo trudnej walce o życie 3-letniego Tymona. Drogi człowieku dobrego serca, twoja hojność może pomóc wygrać walkę z chorobą. Twoja darowizna pozwoli pokryć koszty leków, badań, konsultacji i przyniesie promyk nadziei rodzinie. Każdy grosik przyczynia się do tego, że Tymon nie pozostanie w tej walce sam - apelują organizatorzy akcji charytatywnej na rzecz chłopca.

Link do zbiórki-> W rękach trzymamy wyrok – w sercach nadzieję❗️ Pomóż nam ocalić synka!

Link do licytacji -> Pomoc dla Tymka - licytacje

REKLAMA

Tagi.


Komentarze (0).

REKLAMA

Brak komentarzy

Zostaw komentarz.

REKLAMA

Polecane firmy.

REKLAMA

Najnowsze komentarze.

Nadchodzące wydarzenia.

REKLAMA

Okazje.

REKLAMA