REKLAMA

REKLAMA

Puchar został w Wyszkowie

Autor: Marcin Pieniążek

Sport | Poniedziałek, 18 wrz 2023 08:28

Camper Wyszków wygrał turniej o Puchar Burmistrza Wyszkowa. Podopieczni Karola Kościńskiego pokonali w finale Metro Family Warszawa w trzech setach, a wcześniej po emocjonującym meczu Spartę Grodzisk Mazowiecki.

REKLAMA

Camper Wyszków w sobotę 16 września sięgnął po Puchar Burmistrza Wyszkowa. Gospodarze nie byli zbyt gościnni. Najpierw w meczu o awans do finału po pięciosetowej batalii pokonali UKS Spartę Grodzisk Mazowiecki. Spotkanie miało bardzo ciekawy przebieg. Najpierw to Camper wygrał otwierający spotkanie set, potem to zespół Sparty wyrównał stan meczu. Następnie ponownie podopieczni Karola Kościńskiego objęli prowadzenie w meczu i wydawało się, że czwarty set jest tylko formalnością. Jednak przyjezdni nie zamierzali się łatwo poddać i doprowadzil do tie-breaka. W nim wyszkowianie okazali się lepsi i awansowali do finału. Kluczem do zwycięstwa w tym spotkaniu okazała się zagrywka i blok. Camper bardzo dobrze radził sobie w tych dwóch elementach. W ekipie Sparty główną rolę grał Łukasz Kaczorowski, jednak tym razem wyszkowianie powstrzymali swojego byłego gracza. Tym samym gospodarze awansowali do finału, gdzie czekali na nich już gracze Metro Family Warszawa. W derbach zespołów ze stolicy lepsze okazało się Metro, które pokonało MOS Wola Tramwaje Warszawskie w czterech setach. 

Zanim kibice zgromadzeni w hali wyszkowskiego WOSiR-u mogli podziwiać mecz finałowy, byli świadkami zmagania o trzecie miejsce. A w nim zmierzyły się Sparta Grodzisk Mazowiecki i MOS Wola Tramwaje Warszawskie. Premierowa odsłona padła łupem graczy z Grodziska. W następnych trzech partiach górą był MOS, który sięgnął po trzecie miejsce w turnieju o Puchar Burmistrza Wyszkowa. Mecz rozstrzygający o końcowym triumfie w turnieju miał jednostronny przebieg. Camper nie dał rozwinąć skrzydeł zespołowi Metra Family Warszawa. Dwa sety wygrane do 22 i trzeci do 23 zadecydował o końcowym triumfie podopiecznych Karola Kościńskiego w turnieju o Puchar Burmistrza Wyszkowa. Wyszkowianie tym samym zrewanżowali się zespołowi z warszawskiego Ursynowa za porażkę w finałowym starciu turnieju o Puchar Prezesa i Dyrektora MOS Wola Warszawa w ubiegłą niedzielę.

Camper Wyszków zmagania o ligowe punkty zacznie od meczu przed swoją publicznością z Polcanexem Kobyłka. Pierwszy rywal Campera to ekipa, która debiutuje na parkietach drugiej ligi. Spotkanie zaplanowano na 30 września.

Końcowa klasyfikacja Turnieju o Puchar Burmistrza Wyszkowa: 

1. KS Camper Wyszków

2. Metro Family Warszawa

3. MOS Wola Tramwaje Warszawskie

4.UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki

Wyniki meczów:

Metro Family Warszawa - MOS Wola Tramwaje Warszawskie 3:1

Camper Wyszków - Sparta Grodzisk Mazowiecki 3:2

Mecz o trzecie miejsce: MOS Wola Tramwaje Warszawskie - Sparta Grodzisk Mazowiecki 3:1

Finał: Camper Wyszków - Metro Family Warszawa 3:0

REKLAMA

Tagi.


Komentarze (0).

REKLAMA

Brak komentarzy

Zostaw komentarz.

REKLAMA

Polecane firmy.

Dziecko
"MADU" Pracownia Zabawy i Rozwoju

ul. Geodetów 31 07-200 Wyszków

[email protected]

510-965-263

www.madu.com.pl

Handel
Bio Shop

ul. Chopina 9/5U 07-200 Wyszków

[email protected]

796 990 202

www.bioshop.com.pl

Najnowsze komentarze.

Nadchodzące wydarzenia.

REKLAMA

Okazje.

REKLAMA