REKLAMA

REKLAMA

Profilaktyka sukcesyjno-testamentowa w firmie - zapraszamy na spotkanie networkingowe

Autor: Admin Admin

Miasto | Piątek, 15 wrz 2023 23:01

Tylko 9% Polaków powyżej 45. roku życia ma sporządzony testament. Wynika to być może z naszego przekonania, że jesteśmy niezniszczalni i dopóki nie mamy problemów ze zdrowiem, to nic nam się nie przydarzy, a może z faktu, że w Polsce finanse są wciąż tematem trudnym i niewygodnym, a testament to przecież dokument finansowy. Tymczasem dobrze sporządzony testament to bezpieczeństwo finansowe dla całej rodziny, a w przypadku przedsiębiorców to także zabezpieczenie dalszego funkcjonowania ich biznesu.

Miasto

REKLAMA

Brak testamentu w biznesie (np. wśród wspólników) oraz niewskazanie zarządców sukcesyjnych w przypadku Jednoosobowych Działalności Gospodarczych to przepis na spore kłopoty dla spadkobierców i dla firmy, na wypadek śmierci przedsiębiorcy. Dlatego warto wiedzieć, jakie są możliwe rozwiązania w tym zakresie i świadomie, odpowiednio wcześniej podjąć najlepsze decyzje. 

Centrum Rozwoju Biznesu zaprasza 20 września na pierwsze powakacyjne Spotkanie Networkingowe, podczas którego będziemy rozmawiać na temat: "Profilaktyki sukcesyjno - testamentowej w firmie"

1. Czy jest potrzebna i komu?

2. Przed czym i kogo zabezpiecza?

3. Po co nam testament?

4. Jakie mogą być skutki braku sukcesji w firmie?

5. Co wystarczy zrobić, aby uniknąć powyższych następstw?

Swoją wiedzą i doświadczeniem podzieli się z nami:

Sebastian Russer, wieloletni praktyk biznesu. Od ponad 25 lat łączy doświadczenie marketingowe, zarządcze oraz sprzedażowe. Pracował dla takich marek jak: Peugeot, Compass Grupu, Olimplabs, e-Serwie. Ostatnie lata poświęcił wdrażaniu projektów wspierających przedsiębiorców, zabezpieczających ich firmy na wypadek nagłych nieprzewidzianych zdarzeń. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Zarządzania i Finansów w Warszawie. Prywatnie ojciec trzech dziewczynek, miłośnik sportów wodnych, od niedawna mieszkaniec powiatu wyszkowskiego.

Harmonogram spotkania:

8:30 - 8:45 przywitanie uczestników, czas na kawę.

8:45 - 9:00 przedstawienie organizatorów i kilka słów o idei networkingu CRB

9:00 - 10:30 warsztat szkoleniowy: "Profilaktyka sukcesyjno-testamentowa w firmie"

10:30 - 11:30 przedstawienie oferty/ usługi/ każdego z uczestników spotkania, w formule: Kim jestem? Co robię? Jakie produkty/usługi oferuję? Co mnie wyróżnia?

11:30 - 12:00 dyskusja, networking, nawiązanie współpracy.

Spotkanie odbędzie się w biurze coworkingowym przy ul. Harcerskiej 2, III piętro.

Koszt udziału: przy zakupie biletu do 16 września - 89 zł, przy zakupie biletu po 16 września - 99 zł (opłata zawiera: kawę/ herbatę/ wodę oraz wytrawno-słodkie przekąski). Liczba miejsc jest ograniczona.

Bilety na wydarzenie: kupisz TUTAJ 

REKLAMA

Tagi.


Komentarze (0).

Brak komentarzy

Zostaw komentarz.

REKLAMA

Polecane firmy.

Dziecko
Żłobek Jadwinia

ul. Jana Kochanowskiego 70C 07-201 Lucynów Duży

[email protected]

506 873 194

www.jadwinia.edu.pl

Na Zdrowie
"idealDENT" STOMATOLOGIA

ul. 1 Maja 5 07-202 Wyszków

[email protected]

728-829-777

www.idealdent.pl

REKLAMA

Najnowsze komentarze.

REKLAMA

Nadchodzące wydarzenia.

REKLAMA

Okazje.

REKLAMA