REKLAMA

REKLAMA

Drugie miejsce Campera na Woli

Autor: Marcin Pieniążek

Sport | Poniedziałek, 11 wrz 2023 09:00

Siatkarze Campera Wyszków zajęli drugie miejsce w turnieju o Puchar Prezes i Dyrektora MOS Wola Warszawa. W finale podopieczni Karola Kościńskiego musieli uznać wyższość Metro Family Warszawa. Dzień wcześniej pokonali UKS Trójkę Międzyrzec Podlaski.

Sport

REKLAMA

Siatkarze Campera Wyszków zajęli drugie miejsce w turnieju o Puchar Dyrektora UMKS i Prezesa MOS Wola. W dwudniowej rywalizacji zespół kierowany przez Karola Kościńskiego pokonał najpierw UKS Trójkę Międzyrzec Podlaski w czterech setach. Pierwsza partia padła łupem graczy Trójki. W kolejnych odsłonach siatkarze z Wyszkowa nie dali rywalom szans, wygrywając odpowiednio do 16, 14. Czwarty set okazał się najbardziej zacięty, ale i w nim Camper okazał się górą i zwyciężył 27:25. Wygrana dała wyszkowianom przepustkę do niedzielnego finału, a w nim rywalem Campera było Metro Family Warszawa.

Niedzielne starcie lepiej zaczęli gracze z Wyszkowa, którzy wygrali pierwszą partię 25:18. Kolejny set zakończył się takim samym rezultatem, jednak na korzyść zespołu ze stolicy. Przebieg następnych setów był o wiele bardziej zacięty. W odsłonie numer trzy i cztery walka trwała do ostatniej akcji i do rozstrzygnięcia losów rywalizacji potrzebna była gra na przewagi. Więcej sił i zminej krwi w końcówkach zachowali gracze Metra i to do nich powędrował puchar za zwycięstwo w turnieju. 

Dobra dyspozycja Campera to dobry prognostyk przed zbliżającym się turniejem o Puchar Burmistrza Wyszkowa, który już w najbliższą sobotę 16 września odbędzie się w hali WOSiR. Do rywalizacji oprócz gospodarzy przystąpią: Sparta Grodzisk Mazowiecki, MOS Wola Tramwaje Warszawskie i Metro Family Warszawa. Początek rywalizacji o godz. 9.00.

Fot. Camper Wyszków

REKLAMA

Tagi.


Komentarze (0).

REKLAMA

Brak komentarzy

Zostaw komentarz.

REKLAMA

Polecane firmy.

Usługi
Ośrodek Szkolenia Kierowców PUCHTA

ul. gen. J. Sowińskiego 79A (II piętro) Wyszków

[email protected]

602 513 473, 505 142 852

www.puchta.wyszkow.com.pl

Zdrowie
PODOLOG Małgorzata Krynicka-Gad

ul. Centralna 44 (nad apteką) Wyszków

[email protected]

794-077-667

www.podologwyszkow.pl

REKLAMA

Najnowsze komentarze.

Nadchodzące wydarzenia.

REKLAMA

Okazje.

REKLAMA