REKLAMA

REKLAMA

Szybkie pożegnanie z Pucharem

Autor: Marcin Pieniążek

Sport | Poniedziałek, 11 wrz 2023 00:05

W swoim drugim pucharowym meczu z rywalizacją pożegnali się piłkarze Bugu Wyszków. Lepsze okazały się rezerwy Znicza Pruszków, które wygrały 5:1.

Sport

REKLAMA

Piłkarze Bugu Wyszków mogą się skupić wyłącznie na rozgrywkach ligowych. W meczu IV rundy okręgowego Pucharu Polski Bug odpadł z dalszej rywalizacji. Wyszkowianie mierzyli się z rezerwami Znicza Pruszków i musieli uznać wyższość gospodarzy. Choć pierwsza połowa nie zapowiadała takiego wyniku, jakim skończyło się spotkanie. Gospodarze jako pierwsi otworzyli wynik meczu i z jednobramkowym prowadzeniem schodzili na przerwę. Tuż po zmianie stron wyrównał Bug, Przemysław Nasiadka dobrze wykorzystał dośrodkowanie i strzałem głową dał remis. Wtedy spotkanie zaczęło się od nowa i zrobiło się ciekawie. Młodzi piłkarze z Pruszkowa jednak nie dali w pełni rozwinąć skrzydeł przyjezdnym. Gospodarze dość szybko zdobyli kolejne gole. W końcówce spotkania drugą żółtą kartę obejrzał Nasiadka, a Bug nie był w stanie już odwrócić losów meczu i pożegnał się z Pucharem Polski.

Znicz II Pruszków - Bug Wyszków 5:1 (1:0)

Gol dla Bugu: Nasiadka 51

Bug: Fedorczyk - K. Maciak (81. Rogulski), Krawczyk, Jezierski (46. Nasiadka) - Ciach, Połodziuk (81. Balcer), Wojtkowski, Chodkowski (46. Woźnica), H. Zaporoshchenko (62. M. Maciak) - I. Zaporoshchenko, Waszak.

Czerwona kartka: Nasiadka 81.

Fot. Bug Wyszków

REKLAMA

Tagi.


Komentarze (0).

REKLAMA

Brak komentarzy

Zostaw komentarz.

REKLAMA

Polecane firmy.

Dziecko
Moda i uroda
FLASH MODA - butik w Galerii Wyszków (poziom 2)

ul. Sowińskiego 62 07-200 Wyszków

519 434 519

galeriawyszkow.pl/flash

Handel
Bio Shop

ul. Chopina 9/5U 07-200 Wyszków

[email protected]

796 990 202

www.bioshop.com.pl

REKLAMA

Najnowsze komentarze.

Nadchodzące wydarzenia.

REKLAMA

Okazje.

REKLAMA