REKLAMA

REKLAMA

Pierwszy test Campera

Autor: Marcin Pieniążek

Sport | Środa, 06 wrz 2023 12:09

W najbliższy weekend siatkarze Campera Wyszków wezmą udział w turnieju o Puchar Prezesa UMKS I Dyrektora MOS Wola Warszawa. W stolicy rywalami wyszkowian oprócz gospodarzy będą Metro Family Warszawa i UKS Trójka Międzyrzec Podlaski.

Sport

REKLAMA

Siatkarze Campera Wyszków od sierpnia przygotowują się do zbliżającego się wielkimi krokami sezonu 2023/24 II ligi. Już w ten weekend wyszkowianie będą mieli okazję sprawdzić się na tle swoich ligowych rywali. Na warszawskiej Woli organizowany będzie bowiem turniej o Puchar Prezesa i Dyrektora MOS Wola. Zespoły zagrają w systemie pucharowym,a Camper zagra na początek z UKS Trójką Miedzyrzec Podlaski. Drugą parę stworzą MOS Wola Tramwaje Warszawskie i Metro Family Warszawa. Podopieczni Karola Kościńskiego rozegrają swoje spotkanie o godz. 15:00, drugi mecz zaplanowany jest na 18:00. Tak przedstawia się harmonogram się gier w sobotę. W zależności od tego, jakim rezultatem zakończy się mecz Campera, w przypadku zwycięstwa wyszkowianie zagrają w niedzielnym finale o godz. 14:30. W przypadku porażki czeka ich mecz o trzecie miejsce, który zaplanowany jest na 11:00.

Natomiast 16 września w Wyszkowie na kibiców siatkówki czeka nie lada gratka. Turniej o Puchar Burmistrza Wyszkowa zostanie rozegrany w systemie "każdy z każdym". Kibice tego dnia będą mogli zobaczyć aż sześć meczów. Początek turnieju zaplanowano na godz. 9:00, natomiast zakończenie około 20:00.

Fot. Camper Wyszków

REKLAMA

Tagi.


Komentarze (0).

REKLAMA

Brak komentarzy

Zostaw komentarz.

REKLAMA

Polecane firmy.

REKLAMA

Najnowsze komentarze.

Nadchodzące wydarzenia.

REKLAMA

Okazje.

REKLAMA