REKLAMA

REKLAMA

Odchodzi na polityczną emeryturę

Autor: Admin Admin

Powiat | Środa, 30 sie 2023 18:35

- W przyszłym roku kończę swoją misję i pracę jako poseł do Parlamentu Europejskiego i w ogóle jako parlamentarzysta. W sumie razem to już ponad 30 lat, kiedy przyszło mi reprezentować was w parlamencie krajowym, Sejmie i prawie 15 lat w Parlamencie Europejskim - ogłosił koniec kariery politycznej Jarosław Kalinowski z PSL.

Powiat

REKLAMA

Swoją decyzję europoseł Jarosław Kalinowski, prywatnie mieszkaniec Jackowa Górnego, ogłosił 27 sierpnia podczas dożynek gminy Somianka w Woli Mystkowskiej:

- Winien wam jestem pewną informację. W przyszłym roku, dokładnie 9 czerwca, odbędą się kolejne wybory do Parlamentu Europejskiego ale ja już w tych wyborach startował nie będę. Już w przyszłym roku kończę swoją misję i pracę jako poseł do Parlamentu Europejskiego i w ogóle jako parlamentarzysta. W sumie razem to już ponad 30 lat, kiedy przyszło mi reprezentować was w parlamencie krajowym, Sejmie i prawie 15 lat w Parlamencie Europejskim. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie wasze wsparcie, którego udzielaliście mi wiele lat, przez wiele wyborów. Dzięki waszym głosom mogłem ten mandat parlamentarny w waszym imieniu również pełnić i za to chcę wam przy okazji dzisiejszego święta najserdeczniej i jak tylko potrafię podziękować. Życzę wam, abyśmy potrafili się nawzajem szanować, obyśmy nie pozwolili wszczynać wojny między nami, tu, w naszej ojczyźnie, bo od tego naprawdę zależy nasza przyszłość. Wszystkiego dobrego na okoliczności jakie będą przed nami - zwrócił się do mieszkańców i gości gminnych dożynek.

REKLAMA

Tagi.


Komentarze (1).

REKLAMA

Wójt

Przez ostatnie 20 lat w okresie wyborczym Kalinowski jeździł po wiejskich imprezach i obiecywał wyrównanie unijnych dopłat dla rolników. Wyszło jak zawsze, ale sobie emeryt kabzy nabił. PSL -owi nie można ufać.

Zostaw komentarz.

REKLAMA

Polecane firmy.

Dziecko
Zdrowie
PODOLOG Małgorzata Krynicka-Gad

ul. Centralna 44 (nad apteką) Wyszków

[email protected]

794-077-667

www.podologwyszkow.pl

REKLAMA

Najnowsze komentarze.

Nadchodzące wydarzenia.

REKLAMA

Okazje.

REKLAMA