REKLAMA

REKLAMA

Odeszła Natalia Tryc

Autor: Admin Admin

Powiat | Czwartek, 31 sie 2023 00:06

Wiele osób ustawiało się w kolejkach, aby oddać dla Niej krew, wiele modliło się na mszach w Jej intencji. 30 sierpnia Natalia Tryc przegrała walkę z chorobą. Miała 25 lat.

Powiat

REKLAMA

HIstorię fotografki Natalii Tryc opisaliśmy na prośbę jej bliskich 18 sierpnia. Ledwie trzy tygodnie wcześniej u Natalii został wykryty guz w klatce piersiowej. Chociaż guz był duży, to prognozy leczenia były bardzo optymistyczne, dlatego w spokoju Natalia czekała na rozpoczęcie leczenia. Niestety, kilka dni później, przy próbie pobrania wycinka guza celem badania, organizm pacjentki odmówił posłuszeństwa. Dziewczyna zapadła w śpiączkę. Jej stan był bardzo, bardzo poważny, ale wiele osób mocno trzymało kciuki i modliło się za jej powrót do zdrowia. Rodzina, przyjaciele, znajomi walczyli, żeby udało się pobrać wycinek i jak najszybciej rozpocząć chemioterapię. Potrzebna była krew. Na apele o jej oddawanie odpowiedziały setki osób, które zgłosiły się do punktów poboru w Wyszkowie, Warszawie, Zabrodziu. Zewsząd płynęły słowa i gesty wsparcia. Niestety, popołudniu 30 sierpnia nadeszła wiadomość, na którą nikt nie czekał. Natalia przegrała walkę z chorobą. 

- 30 sierpnia, godzina 15.35 - to data i godzina, które na zawsze zostaną ze mną, a w której niebo odzyskało Duszę najmilszej mi na ziemi osoby. Mojej Kochanej Natalii. Przyjmijcie moje wyrazy wdzięczności za oddaną krew i wszelkie wsparcie w tych trudnych chwilach, jakie okazywaliście rodzinie Natalii i mnie osobiście - poinformował na grupie Razem dla Natalii Tryc jej partner, Michał Skobieński.

Rodzinie i bliskim śp. Natalii Tryc składamy najszczersze wyrazy współczucia.

REKLAMA

Tagi.


Komentarze (0).

REKLAMA

Brak komentarzy

Zostaw komentarz.

REKLAMA

Polecane firmy.

Usługi
Ośrodek Szkolenia Kierowców PUCHTA

ul. gen. J. Sowińskiego 79A (II piętro) Wyszków

[email protected]

602 513 473, 505 142 852

www.puchta.wyszkow.com.pl

Dziecko
"MADU" Pracownia Zabawy i Rozwoju

ul. Geodetów 31 07-200 Wyszków

[email protected]

510-965-263

www.madu.com.pl

Moda i uroda
LÚA Butik odzieżowy dla kobiet

ul. 11 Listopada 29 07-200 Wyszków

[email protected]

530-954-500

REKLAMA

Najnowsze komentarze.

Nadchodzące wydarzenia.

REKLAMA

Okazje.

REKLAMA