REKLAMA

REKLAMA

Rodzinny piknik w Skuszewie

Autor: Monika Grzelecka

Rozrywka | Środa, 30 sie 2023 15:47

W ostatnią niedzielę sierpnia odbył się w Skuszewie piknik, zorganizowany przez mieszkańców i sołtysa Mirosława Augustynika dzięki wsparciu gminy Wyszków. Impreza jak co roku miała na celu integrację lokalnej społeczności i była świetną okazją do spotkań i wspólnej zabawy.

REKLAMA

W tym roku było szczególnie dużo atrakcji, które zapewniła "Fabryka Uśmiechu": dmuchane zjeżdżalnie, basen z kulkami, byk rodeo, dart, wata cukrowa, artystyczne malowanie twarzy, wielkie bańki mydlane, tatuaże brokatowe oraz gry i zabawy dla dzieci. Atrakcją była również zabawa fantowa, która wzbudziła wiele emocji i cieszyła się dużym zainteresowaniem. W czasie pikniku można było przejechać się bryczką po Skuszewie i okolicach. Pięknie przygotowany przez mieszkańców stół wiejski oferował pyszny bigos, żurek, rosół, chleb ze smalcem i ogórkiem i wędliny oraz ciasta domowej roboty, desery i lody. Oprawę muzyczną całej imprezy i zabawę taneczną na świeżym powietrzu zapewnił DJ Larson.

Dziękujemy za wsparcie w organizacji pikniku sponsorom: Wspólnocie Gruntowej Wsi Skuszew, Firmie SportAtelier - Magdalenie i Łukaszowi Góralewskim, Firmie Wakpol - Mirosławowi Wartecz - Warteckiemu, Polskiemu Bankowi Spółdzielczemu w Wyszkowie.

Organizatorzy

REKLAMA

Tagi.


Komentarze (0).

REKLAMA

Brak komentarzy

Zostaw komentarz.

REKLAMA

Polecane firmy.

Usługi specjalistyczne
Pracownia Geodezyjna GRAF

3 Maja 5a/2 07-200 Wyszków

[email protected]

501 593 357

www.pggraf.pl

Na Zdrowie
"idealDENT" STOMATOLOGIA

ul. 1 Maja 5 07-202 Wyszków

[email protected]

728-829-777

www.idealdent.pl

Usługi branżowe
"LEK-MET" Andrzej Wrzesiński - Skup Złomu Stalowego i Metali Kolorowych

Leśna 40 (obok Cynkometu) 07-202 Wyszków

[email protected]

29-742-30-14, 797-633-676

www.lekmet.pl

REKLAMA

Najnowsze komentarze.

Nadchodzące wydarzenia.

REKLAMA

Okazje.

REKLAMA