REKLAMA

REKLAMA

Jest wyszkowski kandydat KO do Sejmu

Autor: Elwira Czechowska

Powiat | Środa, 16 sie 2023 17:14

Nauczyciel, szef Związku Nauczycielstwa Polskiego w powiecie wyszkowskim, Maciej Wójcik będzie kandydatem Koalicji Obywatelskiej na posła w nadchodzących wyborach parlamentarnych.

Powiat

REKLAMA

Rada Krajowa Platformy Obywatelskiej 16 sierpnia zatwierdziła listy wyborcze Koalicji Obywatelskiej w wyborach do Sejmu i Senatu RP, które odbędą się 15 października. Z listy KO w okręgu siedlecko-ostrołęckim, do którego należy powiat wyszkowski, wystartuje jeden przedstawiciel Wyszkowa i powiatu. Będzie nim Maciej Wójcik. Otrzymał on dziesiąte miejsce na liście. To jego drugi start w wyborach parlamentarnych. W 2018 roku także kandydował na posła. 

Listę KO w wyborach 2023 otworzy poseł Kamila Gasiuk-Pihowicz. Drugie miejsce uzyskał poseł Czesław Mroczek, trzecie - Danuta Domańska z Węgrowa, a czwarte ostrołęcki radny Mariusz Popielarz. W okręgu siedlecko-ostrołęckim do podziału będzie dwanaście miejsc w Sejmie.  

Czytaj także: Jest wyszkowski kandydat KO do Sejmu 

REKLAMA

Tagi.


Komentarze (28).

REKLAMA

No comment

Co to za ćwok? Wygląda jakby był na zejściu po nosie

Marta

Hasło Nowosielskiego " Czas na zmiany " .. ..... czekamy do wyborów może jeszcze zdąży zwolnić Siekierskiego, Wysockiego, Garbarczyka i Kowalskiego.

POżal się Boże

Kowalski, Garbarczyk, Siekierski, Mróz, Wysocki - wybrali najlepszego z najlepszych wśród najlepszych.

Kwiat tubylczej PO

Platfons jest z PO, ale to jeden ściek.

wyszkowianin

do @Tusk to zdrajca! a mondry czarnek w swoim oświadczeniu pokazał, że też trzyma kasę w tym niemieckim mbanku - czemu jego się nie czepiasz ??

Co?

Żle mu z oczy patrzy, co to za pacjent jest? Od Nowosielskiego?

Kaczyński i pis nekropolitykerzy

Glapiński drukuje kasę bez opamiętania i kontroli. Boją się pisiory, że będą siedzieć, oj boją. Kradną co się da i gdzie się da. Zero Ziobro aby nie siedzieć na "60" pójdzie i materiały na pisiorów ujawni. I będzie program "Cela+"

Tusk to zdrajca!

Platforma Obywatelska pożycza na potęgę pieniądze od mBanku. W sumie to może być już 45 000 000 złotych. Z czego ostatni „kredyt obrotowy” - umowa z dnia 7 września 2023 roku opiewa na kwotę 25 000 000 zł. Głównym udziałowcem (około 70%) mBanku jest niemiecki Commerzbank. Po co im takie pieniądze? Czyżby pełna desperacja na finiszu kampanii? Zostały 2 tygodnie do wyborów. Zobaczymy. PO to zdrajcy!

Precz z komuną

Nie daj Boże, żeby takie knury przejęły władzę. Cimoszewicz powinien gnić w więzieniu za zaniedbania i zlekceważenie ogromnej powodzi z 1997 roku!! Ludzie tracili życie i dobytek,a ten parszywy komuch powiedział Wrocławianom: "trzeba było się ubezpieczyć" Ten podły łotr ,powinien do dzisiaj siedzieć,za te draństwa,które zgotował ludziom!!!!! Ku przestrodze!!!!

PO i cała reszta.

Prokuratura Okręgowa w Białymstoku skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko europosłowi, w przeszłości m.in. b. premierowi Włodzimierzowi Cimoszewiczowi, któremu zarzuca potrącenie rowerzystki w 2019 roku i ucieczkę z miejsca zdarzenia.

Mariola, zwolenniczka jakości

Co mogła zrobić? Z mężem nie wyjaśnić partyjnej kasy jeszcze z czasów Nowoczesnej? Niech lepiej ta pacynka nic nie robi. A kandydaci z Wyszkowa są kandydatami "zastępczymi", na sztukę, jakość słaba, dotyczy wszystkich opcji. Nowosielski fatalny, topi Wyszków w długach.

Do zwolenniczki PO

Nic nie zrobi tak jak Kowalczyk czy Koc z PIS. Głosujmy na kandydatów ze Swoich ziem. Wyszków

zwolenniczka PO

Co mogła zrobić Kamila Gasik- Pihowicz dla swojego okręgu przy skorumpowanych nieudacznikach rządu PIS. Jest bardzo aktywną posłanką i godną zaufania. Bardzo Ją cenię.

Kkk

Nic dziwnego że po nie może wygrać wyborów jak takich asów wystawia zwiazkowiec który walczy tylko o pracę dla siebie innych ma głęboko w du...

Wwy

Jebać Po

PO

Nie Wójcik biegał do Baśniowych na imieninki Grzesia dla dyrektorek, nauczycielek.

Ludmiła

Dużo zajęcy na tej liście, niestety, pewnie po to by wygrała Pihowiczowa. To nie są jelenie, wied,a co robią. Ja będę głosować na Wójtowicza.

Ludka Wułer

Gasik Pihowicz znowu na jedynce? Co ona zrobiła dla swojego okręgu? Musi się wyspowiadać. .

mieszkaniec

Nie chcą kandydować z ekipy Webera, więc kandyduje użyteczny, który doprowadza nauczycieli do podległości władzy.

Sitwa

Takie kolesiowo mamy w tym grajdołku. Opisać konkursy i dokonania tych tuzów kandydata Nowosielskiego. Będzie czas na wszystko.

do Bareji

... oj tak nieładnie o kolegach. Czy to wypada?

Bareja

Mróz - POplatny stolec, Kowalski - POpłatny stolec, Siekierski - POpłatny stolec, a z Wójcika z marnym dodatkiem zrobili jelenia.

Jasnowidz

Panie Maćku może lepiej było poczekać i być kandydatem na burmistrza. Kto panu taką głupotę podpowiedział??? Czyżby też ta pani szefowa sztabu wyborczego.

Wróble ćwierkają

Kasia, najmundrzejsza we wsi się nie zdecydowała?

pytanie

To już nie ma lepszych kandydatów z PO w Wyszkowie ? Jaka partia taki kandydat

olać

olać

kupiec

nie pajaca ale Stanisława Jastrzębski

olać

Same dziwolągi reprezentują Wyszków.PO, PiS i ciekawe co za pajaca wystawi PSL?

Zostaw komentarz.

REKLAMA