REKLAMA

REKLAMA

INFORMATOR. Powiadomienia SMS

Autor: Elwira Czechowska

Powiat | Poniedziałek, 01 sty 2024 00:00

Gminy Wyszków, Somianka, Długosiodło i Zabrodzie dysponują systemem powiadamiania mieszkańców o ważnych sprawach. Zachęcamy do rejestrowania się w systemach. Podajemy instrukcje, jak to zrobić, aby być na bieżąco.

Powiat

REKLAMA

WYSZKÓW

Chcesz na bieżąco otrzymywać informacje o wydarzeniach organizowanych w gminie Wyszków, zagrożeniach i ważnych sprawach? Zapisz się do subskrypcji za pomocą SMS. Wyślij SMS na numer 799 448 177 o treści:

START, miasto-wyszkow, aby otrzymywać powiadomienia z wszystkich kategorii lub

START, miasto-wyszkow, Podstawowa, INFORMACJEWYSZKOW, ZAGROZENIAWYSZKOW, aby otrzymywać powiadomienia z wybranych kategorii. 

Aby anulować subskrypcję, wyślij SMS o treści STOP, miasto-wyszkow lub STOP, miasto-wyszkow, Podstawowa, INFORMACJEWYSZKOW, ZAGROZENIAWYSZKOW, aby anulować subskrypcję dla wybranych kategorii.

Opłata za SMS zgodna z taryfą operatora. W przypadku pytań, wystąpienia ewentualnych problemów z działaniem systemu, prosimy o kontakt z pracownikiem wydziału Promocji, Kultury i Sportu, Bartłomiejem Stań, tel. 29-743-77-13, e-mail: [email protected]

 

DŁUGOSIODŁO

Aby zarejestrować się w SYSTEMIE POWIADAMIANIA SMS (lub z niego wypisać), należy skorzystać z jednej z poniższych możliwości:

1. wyślij wiadomość e-mail na adres [email protected] i podaj w niej swój numer telefonu i miejscowości* lub

2. zadzwoń do Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle - tel. 29 741 21 87 i podaj pracownikowi swój numer i nazwę miejscowości

* Niektóre wiadomości kierowane są do mieszkańców konkretnej miejscowości (np. informacja o planowanych wyłączeniach prądu) więc podanie nazwy sołectwa pozwala na odbieranie dodatkowych informacji. Podanie nazwy miejscowości nie jest wymagane.

 

SOMIANKA

Serwis Centrum Alarmowe SMS dla mieszkańców gminy Somianka to: bieżące informacje o różnego rodzaju sytuacjach ekstremalnych (np. burze, powodzie, huragany, śnieżyce), czy też trudnych warunkach drogowych (prace lub utrudnienia spowodowane wypadkiem). Za pośrednictwem serwisu będą także przekazywane informacje o planowanych wydarzeniach kulturalnych, imprezach plenerowych, czy zebraniach.

Zapisy do CASMS oraz otrzymywanie wiadomości SMS są całkowicie bezpłatne.

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza dostępnego TUTAJ i dostarczenie wypełnionego dokumentu do siedziby Urzędu Somianka-Parcele 16B, 07-203 Somianka.

 

ZABRODZIE

Urząd Gminy w Zabrodziu uruchomił system informowania mieszkańców za pomocą krótkich komunikatów tekstowych. Do wyboru są dwa kanały informacyjne. Dzięki BEZPŁATNYM wiadomościom SMS mieszkańcy gminy będą powiadamiani o: 

- wydarzeniach kulturalnych i sportowych, działaniach promocyjnych, programach zdrowotnych, informacjach oświatowych, komunikatach urzędowych oraz innych wydarzeniach z życia gminy Zabrodzie (kanał: INFORMACJEZABRODZIE)

- zagrożeniach, sytuacjach kryzysowych (kanał: ZAGROZENIAZABRODZIE)

Użytkownik może zarejestrować się w obu kanałach.

Rejestracja oraz usuwanie numeru z bazy adresowej odbywa się poprzez formularz zamieszczony TUTAJ

Przed rejestracją w systemie prosimy o zapoznanie się z poniższą Klauzulą informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych. W przypadku pytań, wystąpienia ewentualnych problemów z działaniem systemu, prosimy o kontakt z Urzędem Gminy w Zabrodziu, tel. 29 757 12 28, e-mail: [email protected]

REKLAMA


Komentarze (0).

REKLAMA

Brak komentarzy

Zostaw komentarz.

REKLAMA

Polecane firmy.

REKLAMA

Najnowsze komentarze.

REKLAMA

Nadchodzące wydarzenia.

REKLAMA

Okazje.

REKLAMA