REKLAMA

REKLAMA

„Z Fundacją PZU po lekcjach”

Autor: Monika Grzelecka

Turystyka | Piątek, 07 lip 2023 18:00

Czerwiec to ostatni miesiąc realizowanych przez Stowarzyszenie Włościańska działań w ramach projektu pt. „Aktywnie i twórczo". Realizacja projektu i udział w nim uczniów pochodzących ze środowiska wiejskiego, możliwy był dzięki Fundacji PZU i finansowanemu przez nią działaniu „Z Fundacja PZU po lekcjach”.

REKLAMA

Korzystając ze słonecznej aury, uczestnicy projektu kontynuowali zajęcia z nauki pływania kajakiem oraz brali udział w spływach kajakowych. Pływanie kajakiem to zdecydowanie atrakcyjna forma spędzania czasu, ale też dobry trening fizyczny i świetna aktywność na świeżym powietrzu dla każdego. Jest też doskonałą formą relaksu, a dodatkowo zmniejsza ryzyko udaru i zawału. Przed rozpoczęciem zajęć, wielu uczestników zastanawiało się, czy pływanie kajakiem jest trudne? Wielu martwiło się jak wyjdzie to pierwsze pływanie kajakiem, bo chociaż nie jest tak łatwo się wywrócić na kajaku, to nie oznacza, że nie jest to możliwe. Okazało się, ze obawy były na wyrost. Nic takiego nie miało miejsca i wszyscy świetnie sobie poradzili, przy czym zgodnie twierdzili, ze kajaki to zdecydowanie relaks dla każdego i na pewno nigdy na nich nie będziesz się nudził, a widoki i bliski kontakt z przyrodą pozostaje na zawsze w pamięci i z nawiązką rekompensuje wysiłek.

Organizatorzy

REKLAMA

Tagi.


Komentarze (1).

REKLAMA

UPA rządzi

Wczoraj Pinokio w dżinsach i krzyż z patyków , dzisiaj orzeł zerwany z Godła, i jakieś ofiary niewiadomo kogo - to już PROFANACJA polskich ofiar ukraińskiego ludobójstwa! Pisowskie tchórze w krótkich spodenkach bez honoru i godności czy knury bez krzty polskości???

Zostaw komentarz.

REKLAMA

Polecane firmy.

Dziecko
Żłobek Jadwinia

ul. Jana Kochanowskiego 70C 07-201 Lucynów Duży

[email protected]

506 873 194

www.jadwinia.edu.pl

Moda i uroda
FLASH MODA - butik w Galerii Wyszków (poziom 2)

ul. Sowińskiego 62 07-200 Wyszków

519 434 519

galeriawyszkow.pl/flash

REKLAMA

Najnowsze komentarze.

Nadchodzące wydarzenia.

REKLAMA

Okazje.

REKLAMA