REKLAMA

REKLAMA

Ile kosztuje profesjonalny detailing auta?

Autor: Admin Admin

Kącik Prasowy | Piątek, 23 cze 2023 12:36

Marzysz o tym, aby przywrócić dawny blask Twojemu samochodowi? Niezależnie od tego czy posiadasz nowy samochód z salonu, czy też stary model, który wiele już przeszedł i nie zachwyca swoim wyglądem jak kilka lat wstecz - Auto detailing jest właśnie dla Ciebie! Z tego artykułu dowiesz się, ile kosztuje detailing auta i jaki jest jego zakres usług. Sprawdź sam!

Kącik Prasowy

REKLAMA

Na czym polega auto detailing?

Auto detailing to kompleksowa usługa, która dokładnie oczyści oraz zabezpieczy Twój pojazd nie tylko od zewnątrz, ale również od wewnątrz. Są to specjalne zabiegi, które sprawią, że Twój samochód będzie wyglądał, jakby wyjechał prosto z salonu. Co więcej, auto detailing polecany jest szczególnie jeśli mamy zamiar sprzedać swój samochód. Dokładne czyszczenie wnętrza oraz konserwacja sprawi, że będzie się on prezentował zachwycająco i z pewnością urzeknie przyszłego właściciela.

Ile kosztuje detailing auta i co ma wpływ na cenę?

Na końcowy koszt za daną usługę ma wpływ wiele czynników. Rzadko kiedy zostanie nam podana ostateczna cena, ponieważ jest ona zazwyczaj zależna min. od:

  • wielkości samochodu,
  • uszkodzeń elementów wyposażenia,
  • zabrudzeń pojazdu,
  • preferencji klienta.

Wielu specjalistów od auto detailingu, którzy na bazie swojego doświadczenia, wiedzy i wstępnych oględzin samochodu są w stanie oszacować wycenę określonego zabiegu. Dzięki temu będziemy przygotowani na to, jakie koszty trzeba będzie włożyć oraz unikniemy niezręcznego zakłopotania kiedy przyjdzie czas na zapłatę określonej sumy.

Zabezpieczenie lakieru powłoką ceramiczną

W ramach auto detailingu można również profesjonalnie zabezpieczyć lakier, jak i różne elementy w samochodzie. Jednym z rozwiązań jest zabezpieczenie lakieru powłoką ceramiczną. Jest to idealna ochrona dla Twojego pojazdu. Po ceramicznej ochronie lakieru efekty są widoczne gołym okiem. Lakier jest nie tylko bardziej odporny na wszelkiego rodzaju mikrozarysowania, ale również czynniki zewnętrzne. Kolejną zaletą jest duża hydrofobowość, co sprawia, że do samochodu przylega znacznie mniej kurzu i brudu.

Zabieg nadaje niesamowitą szklistość oraz gładkość samochodu. Powłoka ceramiczna przypomina płynne szkło oraz nadaje szklistości i gładkości zabezpieczonym powierzchniom. Zazwyczaj koszt takiej usługi zaczyna się od 800 zł. Bez wątpienia każdy klient po zobaczeniu efektów zabiegu wyjdzie z uśmiechem i z pełnym zadowoleniem.

Korekta lakieru

Lakier samochodowy narażony jest na negatywne działanie czynników zewnętrznych, zarysowania na myjniach automatycznych, działanie soli drogowej i wielu innych. W związku z tym warto wykonać pełną korektę lakieru samochodowego, co sprawi, że w ciągu dalszym będzie zachwycał swoim blaskiem i głębią koloru. Korekta może być jedno-, dwu- lub wieloetapowa, co oczywiście wpływa na jej cenę. Na szczęście jest to rodzaj usługi, która jest jednym z najtańszych zabiegów auto detailingu. Cena zazwyczaj mieści się w przedziale od 500 - 1500 zł.

Jednoetapowa korekta polega na polerowaniu samochodu i usunięciu drobnych zarysowań, osadów i innych niewielkich defektów. Finalnie kończy się zabezpieczeniem powłoki lakierniczej przy użyciu wosku najwyższej jakości. Natomiast wieloetapowa korekta lakieru ma na celu usunięcie wszystkich mankamentów powłoki. Jest to szereg działań mających, które wymagają większego nakładu pracy. Każde auto jest polerowane po to, aby uzyskać jak najlepszy efekt końcowy i czarować swoim połyskiem.

Korekta lakieru to czasochłonny proces, która wymaga wiedzy, doświadczenia i pasji. Dlatego ważne jest, aby mieć pewność, że Twój samochód oddajesz w ręce fachowców, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Zabieg z wykorzystaniem sprawdzonych preparatów i profesjonalnego sprzętu to podstawa. Tchnij nowe życie w Twój stary samochód i ciesz się niesamowitymi efektami!

Detailing wnętrza

Środek auta jest bardzo mocno wystawiony na różnego rodzaju zabrudzenia i uszkodzenia. Przetarcia tapicerki, plamy, brudne i porysowane plastiki w znaczący sposób obniżają komfort podróżowania oraz mogą wpłynąć na spadek wartości samochodu w przyszłości. Dlatego zapewnij kompleksową pielęgnację wnętrzu Twojego samochodu. Każdy szczegół będzie niezwykle dopracowany, a Ty poczujesz się komfortowo w swoim samochodzie jak jeszcze nigdy dotąd. Jeśli chodzi o cenę, to jest ona zależna od tego, co wybierzesz. Ceny za detailing wnętrza zaczynają się od 400 zł. Z kolei czyszczenie deski rozdzielczej i pranie tapicerki materiałowej to koszt około 200 - 400 zł. Natomiast naniesienie powłoki ceramicznej na skóry to koszt od 300 zł. Nie zapominaj, że masz możliwość darmowej konsultacji i wyceny w celu poznania konkretnej kwoty danej usługi.

Spa dla Twojego samochodu

Zadbaj o swój samochód tak, jak dbasz o samego siebie! Pamiętaj, że wygląd Twojego samochodu również wpływa na to, jak postrzegają Twoją osobę inni ludzie. Dlatego już teraz skorzystaj z auto detailingu! Sprawdź szczegóły na detailing Warszawa.

Artykuł zewnętrzny

REKLAMA

Tagi.

REKLAMA

Polecane firmy.

Usługi branżowe
"LEK-MET" Andrzej Wrzesiński - Skup Złomu Stalowego i Metali Kolorowych

Leśna 40 (obok Cynkometu) 07-202 Wyszków

[email protected]

29-742-30-14, 797-633-676

www.lekmet.pl

Usługi specjalistyczne
Pracownia Geodezyjna GRAF

3 Maja 5a/2 07-200 Wyszków

[email protected]

501 593 357

www.pggraf.pl

Zajęcia dla dorosłych
Akademia Umiejętności PAN HILARY

ul. Daszyńskiego 27 07-200 Wyszków

[email protected]; [email protected]

531 931 200

REKLAMA

Najnowsze komentarze.

Nadchodzące wydarzenia.

REKLAMA

Okazje.

REKLAMA