REKLAMA

REKLAMA

"Czołówka" i zderzenie z leśną zwierzyną na "62"

Autor: Admin Admin

Na Sygnale | Wtorek, 16 maj 2023 12:21

Dwa groźne wypadki miały miejsce jednego dnia na drodze krajowej nr 62 w gminie Somianka. W wyniku uderzenia busa w samochód osobowy, a następnie czołowego zderzenia z ciężarówką ranna została jedna osoba. Z kolei w zderzeniu z leśną zwierzyną na szczęście nikt nie został poważnie ranny.

Na Sygnale

REKLAMA

Do groźnego wypadku doszło 15 maja przed godz. 12.00 na prostym odcinku drogi krajowej nr 62 w Kręgach podczas opadów deszczu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 27-letni obywatel Białorusi, jadąc busem Iveco w kierunku Serocka, nie dostosował prędkości do warunków drogowych i uderzył w tył jadącego przed nim volkswagena, który zwalniał z uwagi na prace drogowe. Następnie VW zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka pojazdem ciężarowym. Po zderzeniu pojazdy siłą uderzenia zjechały na pobliskie pole. Ranny w tym wypadku został 27-latek z busa, który helikopterem LPR został przetransportowany do szpitala. Uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi. Będący na miejscu technik kryminalistyki m.in. zabezpieczył ślady, wykonał oględziny miejsca zdarzenia, pojazdów, sporządził szkice zdarzeniowe wraz ze zdjęciami. Policjanci ruchu drogowego przesłuchali świadków.

Tego samego dnia tylko kilka godzin później w Kregach Nowych na drogę wybiegło leśne zwierzę i zderzyło się z nadjedżającym autem osobowym.  Na szczęście nikt z jadących osobówką nie ucierpiał

Źródło: KPP Wyszków

REKLAMA

Tagi.


Komentarze (1).

REKLAMA

olo

el trans somianka ciekawe jak tam dok czasu pracy

Zostaw komentarz.

REKLAMA

Polecane firmy.

Usługi specjalistyczne
Pracownia Geodezyjna GRAF

3 Maja 5a/2 07-200 Wyszków

[email protected]

501 593 357

www.pggraf.pl

Motoryzacja
URCAR s.c. Import pojazdów z USA i KANADY

ul. Białostocka 91A 07-200 Wyszków

[email protected]

519-777-948, 519 777 943

www.urcar.otomoto.pl

REKLAMA

Najnowsze komentarze.

Nadchodzące wydarzenia.

REKLAMA

Okazje.

REKLAMA